Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát egyek egy...

Mennyi kalóriát egyek egy nap, hogy letudjak fogyni?

Figyelt kérdés

166 centi vagyok és 82 kiló. Miket egyek?

Segítsetek nekikezdeni. Nem tudom miket kéne enni reggelire, ebédre és vacsira.


2009. júl. 12. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1200 cal. alatt elindul a fogyás és nem is leszel kinzóan éhes. Arra törekedj, hogy minél több nyers gyümölcsöt és zöldséget fogyassz, kerüld a kenyeret /azért kevés kétszersültet ehetsz!/, alkoholt, üditőket, zsíros és mesterséges élelmiszereket, süteményeket, kekszeket, fagyit, tésztaféléket, köreteket. Ezekből is ehetsz, csak nagyon keveset. Gyümölcsbő, zöldségből, vízből bármennyit. A sok víz a fogyókúra elengedhetetlen tartozéka.
2009. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire teljes őrlésű gabona, gyümölcslé, tea. Ebédre párolt zöldség, mindig más, hogy ne und meg baromfihússal, még a marha is belefér, a sertés zsírosabb. Vacsorára, de ne későn, különféle saláták, pl joghurtos, olivás öntettel. Fontos a változatosság, kenyeret csak egész minimálisan, sok ásványvíz, zöldség-gyümölcs. Tízóraira, uzsonnára, éhség ellen (ne várd meg, hogy éhes legyél!) is gyümölcs, zöldség, joghurt, kevés müzli,pár szem olajos mag (dió, mogyoró). A kalória a drasztikusságtól függően 1500-1000. Sok mozgás és ne add fel, ha leáll a fogyás, csak a szervezeted takarékra veszi magát.
2009. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat. Sokat segítettetek, már tervezem is a holnapi menüt.
2009. júl. 12. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a halat (csak azért, mert én utálom), de az is nagyon hasznos hetente legalább egyszer, de inkább többször. Előző
2009. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!