Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tűntethetem el az...

Hogyan tűntethetem el az "úszógumimat"?

Figyelt kérdés
valami torna, hasgyakorlat, hasprés, vagy mi???? hasznos ötleteket várok!!!!
2012. júl. 15. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Futással. Kerékpározással.Megfelelő étrenddel.

(Kevesebb lisztféle, cukrok minimalizálása.)

Nálam ez előbbi már 3 hét alatt látható eredményeket hozott, a férjemnél a napi 50-80 km kerékpározás szinte teljesen leolvasztotta a felesleget.

2012. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
5%
bökd ki tűvel, vagy ha van türelmed nyisd ki a szelepet és várd meg amíg leereszt ez garantáltan beválik
2012. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felsoroltad a kérdésedben az összes dolgot,amivel lapos hasat érhetsz el. úgyhogy ne a válaszokra várj,hanem kezd úgy 80 felüléssel... :D
2012. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen visszafogtam az édes üdítőket ( Cola,Pepsi,Sprite,Fanta stb..) az Emotion termékcsalád vizeit iszom,minden nap másfajtát. Kerülöm a cukrot mind édességben éppúgy mint az étkezésben. Helyette barna cukrot használok, de sokkal kevesebbet,mint amennyit szoktam. Barna kenyeret eszek, de ezt is csak mértékkel. Sajnos egyenlőre nem látok változást. Úgy alapvetően nincs gondom az alakommal, csak a hasamon lévő úszógumival :( :S . Szóval akkor a recept: biciklizés,futás, has gyakorlatok minden egyes nap!!! ugye?
2012. júl. 15. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik nap futás, másik nap kerékpározás, vagy legalább heti 3-4x 40 perces más egyéb aerob mozgás életed végéig, mértéktartó, tudatos étkezéssel.
2012. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Naturaqua Emotion löttyökben fruktóz van. Problem? Az a legrosszabb. Vagy sima vizet igyál, vagy cukrot nem tartalmazó műízű vizet. Esetleg light kólát.
2012. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barna cukor is ugyan olyan szar, mint a fehér, ugyan ez igaz a kenyérre is. Ne a színét nézd, hanem hogy teljes kiőrlésű! Sokszor karamellel barnítják a fehér kenyeret (+cukor).
2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasgyakorlat hetente 3x10 perc, de az legyen precízen kivitelezett.

Futás, kerékpározás mehet hetente 4-5-ször, de nem minden nap, valamikor pihennie KELL a szervezetnek.

Hetente minimum 2 (inkább 3) súlyzós edzés.

A súlyzós edzések többet érnek, mint a futás meg a kerékpározás egyébként...

2012. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!