Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 20 nap alatt egy grammot...

Ha 20 nap alatt egy grammot nem fogytam, akkor valamit rosszul csinálok, vagy csak még nem indult be a fogyás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "még nem indult be a fogyás".

Valaminek biztosan történnie kellett.

Nem izmosodtál?

Centiben nincs változás?

Ha semmi sem történt, akkor bizony rosszul csinálod.

Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, "alaptankönyv" a témában és ráadásul teljesen legálisan ingyenesen letölthető.

2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem sincs ilyen.

Ne mindig a mérleget nézd, én is próbáltam fogyókurázni, de nem álltam mérlegre, mert sosem láttam azon változás, viszont 14 nap után, láttam magamon, hogy már ment le egy kicsi. Szóval szerintem 20 nap alatt már történnie kéne valaminek.!

2012. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy nincs kaloriadeficied és ezért nem fogysz, vagy inkabb centimétert hasznalj mérleg helyett.
2012. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor valószínű az lesz, hogy nem is fogyókúráztam igazán... bár furcsa, mert a szénhidrátot elég alaposan megvonom... :S
2012. júl. 22. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az becsapos, inkabb szamold mennyit eszel. Az elejen kicsit maceras, de megszokod hamar, es akkor nincsen "talan rosszul csinaltam". Ki lehet szamolni mennyi energiara van naponta szukseged testsuly, magassag, kor, es a mozgas mennyisege alajan, hogy mennyitol mennyit fogynal hetente. Ez a legegyszerubb mondja, es akkor tudod tervezni is mennyit ehetsz. Minek szenvedni??
2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lefogadom nagy tétbe, hogy totál benézted a fogyókúrás étrendet és összevissza eszel... na írd csak le szépen egy napi kajálásod, hadd szörnyülködjünk. és tanácsot is adunk utána.
2012. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt hiszem, tudom, mit rontottam el. Annyira a szénhidrátra figyeltem, hogy a kalóriára talán már nem :S más ötletem nincs.
2012. júl. 23. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a tanácsokat!
2012. júl. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!