Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez az étrend amit...

Milyen ez az étrend amit csinálok momentán?

Figyelt kérdés
Huh.. tudom hogy ez az 1878554987. ilyen kérdés.. csak nem vagyok biztos abban hogy jó e amit csinálok..szóval..81 kilóról indultam és lefogytam 63-64 kilóra.Sajnos eléggé bugyuta módszerekkel..mondhatni mindent kipróbáltam.Idegileg is megviselt.. Mozogni nem mozogtam, csak nagyon ritkán.. (megnézettem a testzsírszázalékom és hálistennek nem izomból fogytam) Mindent kipróbáltam már.. update kaják(nem vált be sőt..) szétválasztó étrend..koplalás..bár azt nem sokáig.. béres alexandra súlykontroll diétája.. volt hogy fél évig nem ettem szénhidrátot.. sajna meg is lett a következménye.. hullott a hajam is.. :S lényeg hogy nagyon sok butaságot csináltam.. állítólag az jó hogy ha napi 5* eszik az ember.. nem mondom, hatásos volt azért de nagyon idegőrlő..hiába ettem 5* ha 1* se laktam jól. Aztán most áttértem arra hogy eszek szénhidrátokat, de csak délután 3 óra előtt, és nem eszem fehérlisztet és cukrot, vagy csak nagyon ritkán..reggel szoktam enni 2db. tk. zsemlét..(az tényleg abból van mert házi) utána 1 almát.. ebédre valami főzeléket és húst.. ha vmi desszertre vágyom akkor natúr joghurtot meg túrót összekeverek xilittel és almával.. vacsora csak fehérje.. (hús +saláta) és mostmár napi 20 percet tornázok R.R. 2011es dvd-jére.. szerintem van értelme mert nagyon izomlázam van. Ez szerintem már értelmesebb..? Szerintetek így le lehet adni még 7-8 kilót pár hónap alatt? 162 cm magas vagyok. sajna majdnem 65 kiló vagyok mert tegnap előtt nagyon bezabáltam mert már nem bírtam:S kakaóscsiga..zsemle.. ilyeneket már idejét sem tudom mikor ettem előtte.. ja és ha vendégségben vagyok kb 2 havonta egyszer és kínálnak mindenfélével akkor egyszer meg lehet csinálni azt hogy eszek ilyen szörnyűségeket? :S csak mert nagyon rossz.. alig lehet kibírni... persze ebből nem csinálok rendszert..? a kalóriaszámlálásban nem hiszek.. mert vannak ételek szerintem amiből többet lehet enni és sok kalóriát tartalmaznak de nem hízok tőle.. és van amiben kevés a kalória mégis hizlal.. tudom hogy hülye kérdések és mindenki feltesz ilyet naponta.. de nagyon kétségbe vagyok esve és rettegek a hízástól..Tudom hogy baromságokat csináltam de a mostani?? min változtassak??
2012. febr. 18. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

pl mondj már ilyen ételeket amiben sok a kcal és nem hizol töle, meg forditva. mert én kcal számolással fogytam 72 kilóról, most 61nél járok, kb 58 szeretnék lenni (167 cm magas vagyok) szóval nem lehet mondani h veszettül tulsulyos voltam és mégis mukodik. nem hullik a hajam se, nincs semmi bajom, sőt néha csokit is eszek és mégis fogyok.. khm..

na bocsi a stilusért csak kivancsi vagyok tenyleg mik azok a kaják amikről beszéltél

2012. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó..elismerem kicsit túlzás volt amit írtam.. csak arra mondom hogy egy táblacsoki 580 körül van.. egy ebéd meg.. pl leves,hús,saláta ennél több mondjuk 700.. és akkor ajánlott ebédre inkább megenni 1 tábla csokit??
2012. febr. 18. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ez attol fugg mit eszel ebédre. én 4-500 kcal-os ebédeket eszek. amugy a szénhidrátot is érdemes a kalória mellé számolni hogy nehogy az legyen hogy szintiszta cukorbol szeded össze a napi adagot :D én 1200 kcal/ 165 g szenhidratot tartom és szépen folyamatosan fogyok. énis probaltam mar mindenfélét (90 napos, level, atkins, tabletták, porok). volt amelyik hatásos volt csak szenvedés is (atkins, level) a többi meg hatastalan egyszerüen. én mindezek után a kcal számolást tartom a legjobbnak mert barmit ehetek csak a mennyiségre kell figyelni, nem szenvedés és hatásos is, ja meg nem is egészségtelen.

na meg ilyen falásroham nem jon rám töle. én a helyedben megpróbálnám. és akkor ehetsz kakaós csigát is csak bele kell számolni. csodák nem nagyon vannak, ha több energiát használsz fel mint amennyit megeszel, abból fogyás lesz mindenképp. márpedig az 1200 kcal biztosan kevesebb mint amennyit felhasznalsz naponta.

2012. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá.. hogy ezt csinálnám de egész egyszerűen nem merem.. a fehérlisztre és a cukorra mondanak nagyon sok rossz dolgot sajnos.. nekem 1200 túl kevés mert az alapanyagcserém 1400 körül van..ami azt jelenti hogy ez alatt a szervezetem nem működik elég jól.. :S na most kiszámoltam.. ha nem zabálok.. akkor kb 1700-800 kcalóriát eszek 1 nap alatt... lehet hogy valakinek beválik de én nem merem alkalmazni.. mértéket azért tartok de 1200 az nekem koplalás lenne.. 15/L
2012. febr. 18. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nekem is 1400 körül van az alapanyagcserém. én nem érzem koplalásnak. na majd ha egyszer belefáradsz a sok egészségtelen módszerbe tegyél egy próbát. meg fogsz lepődni. hiddel nincs abban semmi rossz ha mindenféle ételt eszel. nem kell zabalni a kakaós csigát, de ha eszel pár naponta egy kicsit, az pont elég hogy elaltassa a kisördögöt ami az ember fülében duruzsol hogy márpedig azt KELL enned MOST.
2012. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!