Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szabadulhatnék meg 40...

Hogy szabadulhatnék meg 40 kiló súlyfeleslegtől?

Figyelt kérdés

Egy olyan diétát keresek,amivel 40 kiló feleslegtől megszabadulhatnék.Sportolni is szeretnék mellette,de a térdszalagjaim nagyon lazák,és csipőtáji gerincsérvem van,így nem minden mozgás forma jó nekem.

Létezik ilyen diéta és melyik az? Szívesen veszek mindent.


2012. júl. 23. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Alacsony szénhidrát, sok fehérje, sok zöldség, sok rost, napi 6 étkezés, sok folyadék, mellé heti 2-3 úszás.
2012. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

+sárga kapszula.

2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugy tervezem, hogy 43kilotol szabadulok meg véglegesen, már 16 abbol le is ment, elhagytam a szenhidratot, vagyis na, krumpli es bab/borsoféléket eszek, de direkt szenhidratot mint a cukor, liszt..stb ilyeneke nem, nagyon sok hust eszem és zoldségeket, sok vizet iszom, teákat, neha gyumolcsoket is de annyira nem vagyok oda ertuk.fuh hat azokra a seruléseidre nemtudom mi lenne megfelelo mozgas, majd egy okosabb szemely megirja, en apasztalatom, h a futas, gorkori, úszás, empos séta, bicajozas nekem bevalt :)
2012. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2012. júl. 23. 22:53
 5/5 anonim válasza:

Tartos fogyashoz eletmodvaltas szukseges.


Ha ravetted magad a valtoztatasra akkor ajanlom az Insumed dietat (szakorvos altal felugyelt). Jomagam es csaladom masik ket tagja is alkalmazta mar, sikeresen!

Amennyiben cukorbeteg vagy, azon esetben is hasznalhato. Sok sikert es kitartast!

2014. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!