Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy lefogyhatok,1 hónap alatt...

Igy lefogyhatok,1 hónap alatt 10-15 kg-t? (Lent)

Figyelt kérdés
Minden este reggel futok 20 percet és mellette tornázok (felülés,aerobik..stb.) És a napi Kcal 900.( R: joghurt kifli, E: egy pohár leves,V: ugyan az mint reggel és 5 előtt.nem eszem cukrosat,kenyeret...stb.és 2 l vizet iszok egy nap akkor sikerülhet? 170 cm,89 kg lány vagyok 15 éves.
2012. júl. 27. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Leadod vagy korházban kötsz ki. De lényegtelen mert utána úgyis visszajön. Gondolom nem 1hónap alatt híztál el tehát nem is annyi idő leadni.
2012. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

nem eszel cukrosat és kenyeret, de 2 kiflit magadba tömsz...

amúgy lassan kéne fogynod. heti -1 kiló a normális. nem most kéne kapcsolni, hogy gimi előtt le akarsz fogyni

2012. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15 kg zsírt nem lehet leadni egy hónap alatt. A normális 4 kg körül van. Amúgy nem igazán, mert nagyon rossz ételeket válogattál össze, 900 kcal meg elég kevés. A kalóriadeficit miatt persze lesz fogyás, csak nem sok erőd lesz, lehet még szédelegni is fogsz, a kilók meg nem feltétlenül zsírból fognak lemenni, aminek az az eredménye, hogy egyből visszahízod majd, ha megint ugyanúgy kezdesz el enni, mint előtte.
2012. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kifli eszel, de kenyeret nem. ÉS mi a helyzet a zsemlékkel?
2012. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Ha most azt kizárjuk,hogy ez totál egészségtelen, napi 900 kalóriával és 20 perc mozgással nem lehet leadni ennyit!

2012. júl. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy az h ilyen sok kilóból könnyebb fogyni és egy hét alatt szerintem ezzel fogyhatok 2-3 kg-t.és nem vagyok fáradt mert 2 napja kezdtem és semmi ilyesmi sincs eddig,másik az h egy nap 40 percet futok. Ja és a kifli kevesebb Kcal-át tartalmaz mint a kenyér és a kifli és a zsömle nem ugyan az a kenyérrel.a BŐR PEDIG ILYEN IDŐS KORBA MÉG VISSZAHÚZÓDIK.
2012. júl. 28. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát tudsz te mindent, akkor minek kérdezed? :D
2012. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg h kapjak egy kis önbizalmat ne csak a nemleges válaszokat...de úgy látom nagyon kevés az olyan ember aki megérti a másikat...:/
2012. júl. 28. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
A kifli kevesebb ch? Na és miböl is készült? óóó megvan... lisztből, amit alapjáraton kerülni kéne. 89kg az még nem olyan vészes hogy könnyebb fogyni a 120az viszont már az. Ha gyorsan fogysz akkor ugyan olyan puha , löttyedt tested marad csak valamivel kisebb.
2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

ilyen hülyeséget senki nem fog támogatni...

nyilván nem 2 nap múlva fogod fáradtnak, stb érezni magad.

ez olyan mint amikor egy osztálytársam elkezdte, hogy 'é nis vegetáriánus vagyok és semmi bajom nincs, tök jól elvagyok'

2 napja kezdte. vicc az egész (félreértés ne essék, nem a vegetáriánusokat akarom ezzel támadni. a lényeg a 'hirtelen váltás', hogy 2 nap után senki semmit nem érez)

2012. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!