Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 5kg-ot? 15/L

Dorka970614 kérdése:

Hogyan fogyhatnék 5kg-ot? 15/L

Figyelt kérdés
Most 157cm/52kg vagyok, és szeretnék 47kg lenni, mert nem érzem magam jól a bőrömben.. Szeretném a segítségeteket kérni, esetleg tippeket a diétámhoz, ha kérdésetek van szívesen válaszolok, vagy privit is írhatok!:-))

2012. júl. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne egyel edesseget,cukros uditoket,sok olajban vagy zsirban sult eteleket.Emelle mozogj sokat es csak kis adagokat egyel.Sok kitartast ! ;)
2012. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha egy héten keresztül csak fehérjét eszel pl.(tojás fehérje nem a sárgája , meg csirkemell)akkor fogy öt-hat kilót!!saját tapasztalatból mondom én 56 kiló voltam most meg 49!!de ha elkezded ne hagyd abba de nagyon kemény diéta én néha az ájulás szintén voltam de megérte vékonyabb vagyok mint valaha!!:DD Sok sikert hozzá!!
2012. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 152 és 52 kiló vagyok 15 lány ^^ engem is zavat én felülésezek nagyon sokat, de semmi:DD
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!