Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hónap alatt hogy fogyjak 10 kg?

5 hónap alatt hogy fogyjak 10 kg?

Figyelt kérdés

5,5 hónap múlva nyaralni megyünk és 67 kg vagyok de meglátszik a testemen és még 6 hétig nem sportolhatok

és az étrendemen szeretnék változtatni.

valami tipp étrendre ??vagy bármilyen


2012. júl. 31. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
fogyokuradieta.hu
2012. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hááát, és fogytam már egy hónap alatt 8 kg-t szóval nem lehetetlen, de én kövér voltam és olyankor gyorsabban mennek le az ekső kilók, és én sportoltam is.

Szerintem 67 kiló nem olyan sok, nehogy átess a ló túloldalára (mondjuk nek tudom, hogy milyen magas vagy)

Mindenképpen azt ajánlanám, hogy sok zöldséget, 1,5-2 gr fehérjét egyél testsúlykilogrammonként, és nagyon hanyagold a szénhidrátokat (csokit, kenyeret stb).

Ha nem tudsz sportolni, az úgy szívás, de a helyes táplálkozás sokkal fontosabb.

Keress magadnak konkrét étrendet, az internetek egy rakatot találsz, tudsz válogatni, hogy milyen kajákat szeretsz, és azt könnyebb betartani, mintha csak úgy össze-vissza ennél azt, ami szerinted jó.

Sok sikert, remélem, tudtam segíteni :)

2012. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz ez sportra épül de ha lehetőséged van akkor próbáld ki ezekkel az értékekkel ha pedig nem fogsz heti fél kilót akkor csökkentsd egy kicsit. A lényeg minimum heti 0,5kg.

2012. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Norbi gyors update-je a legjobb:


14.oo-ig bármit ehetsz, utána tejtermékek, húsok(zsírszegény). Én ezzel, és heti 3x1-1,5 óra tornával 30 kg fogytam 1 év alatt.

2012. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A norbi update és a linkelt közt az a különbség hogy ha te össze vissza eszel, délután pedig csak fehérjét akkor hogy is tudd folyamatosan gyorsítani az anyagcserét? Mivel ahoz zöldség, gyümölcs( kis mértékben) esetleg teljes kiörlésű kenyér kell. Lehet beválik a norbi de az csak a legeslegkitartóbbaknál akik képesek minden nap mozogni 1óránál többet. A linkelt mellett pedig ráér heti 4x 40-50percet futni. De mivel nem tud most ezért azt se muszály, max kicsit csökkenteni kell az ott szereplő értékeket.
2012. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.

Azért nem azt mondom, hogy össze vissza... reggelizek, tízóraizok, uzsonnázok, ebédelek, vacsorázok.

De van hogy néha reggelire kakaós csigát, fánkot eszek... tízóraira mindig gyümölcsöt, ebédre rendes főtt kaját, semmi hókusz-pókusz.Vacsora-uzsonna tejtermék, vagy husi. És ha néha megkívánok egy kis csokit, chipset, nápolyit azt is eszek, persze délelőtt és mértékkel.


Nem vagyok diéta-fogyókúra szakértő, csak a saját tapasztalatom van.Sok mindent kipróbáltam, és ez az egy módszer használt. Nagyon jó, mert pénztárcakímélő, és nem kell kínoznom magam, néha egy kis kényeztetés is belefér.

2012. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 kg-ot.

[link]

2012. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%os , mért is lenne nehezebb leírni röviden mindenhova minthogy ezt linkelgesd :D
2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
taposógép 1 ideig jó??
2012. aug. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!