Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel látványos...

Ezzel a módszerrel látványos lenne a változás?

Figyelt kérdés
Jelenleg elég sok rajtam a zsír, kövér vagyok, viszont egy időben gyúrtam, meg még mostanában is használatban vannak az izmaim, szóval az izomzatom sem utolsó. Az lenne a kérdésem, ha elkezdenék rendszeresen "gyúrni"(súlyokat emelni, ilyesmi), és az étrendre odafigyelnék, akkor az zsír helyére izomzat fog keletkezni? Súlyokat emelgetni, biciklizni, futni szeretek, csak az a baj, hogy mostanában ezt nagyon elhanyagoltam ami meg is látszódik rajtam. Visszatérve, ha elkezdenék sportolni, gyúrni és a kajálást visszafognám, figyelnék az étrendre akkor szemmel látható lenne a változás? A gének is ilyenek, apum is nagyobb darab ember, viszont elég izmos is.
2012. aug. 1. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2012. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lesz a zsír helyett izom.

ha rendesen edzel és betartod a szálkásító diétát,akkor minimális izomveszteséggel tudod a testedről lepucolni a zsírt és jó formába kerülhetsz.

az alacsony testzsír miatt az izmok jobban kivehetőek lesznek,ezért akár izmosabb hatást is kelthet ez optikailag.

de persze ez nem az a szint,hogy odafigyelek az étrendre,meg kevesebbet eszem.

ehhez pontos kalóriára kiszámolt étrendet kell időre megenni és edzeni mellé.

2012. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsírból soha nem lesz izom, két teljesen különböző szövet. A többi kérdésre igen a válasz.
2012. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!