Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok 1 hónap alatt?

Így lefogyhatok 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 178 cm és 67 kg.

Kb szeptemberig leszeretnék fogyni, de nem tudom hogy így sikerül-e:

minden nap 1 órát tornázok (elég nehéz videókra)

inni csak vizet iszok, kóla meg ilyesmit nem

csak joghurtot és főtt kaját eszek (mert azért fiatal vagyok, nem akarok anorexiás lenni). és kenyeret meg hasonló dolgokat nem.

leginkább az úszógumim és a fenekem alja/combom zavar, mert azon még narancsbőr is van :S szerintetek így sikerülni fog? (sajnos futni vagy biciklizni nem tudok, mert nincs hol és nincs is kivel, egyedül meg nem szeretnék)


2012. aug. 6. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy kb. 5 kilót szeretnék leadni
2012. aug. 6. 15:19
 2/5 rémuralom válasza:
"... mert nincs kivel, egyedül meg nem szeretnék" - ja, hogy ilyen nagy akaraterőnk van?
2012. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek akarsz fogyni? nem vagy kövér.... jézus isten-.-


én 178 cm vagyok és 76 kiló, akkor nekem is fogynom kéne? ja és 20 éves

2012. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kiskorom óta kövér vagyok, általános iskola végéig egy gömböc voltam. most hogy ilyen magas lettem meg odafigyeltem mit eszek tudtam fogyni, de hiába vagyok 67 kiló azért látszik rajtam elég sok fölösleg. leginkább narancsbőr :S
2012. aug. 6. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
és ha lefogysz mondjuk 5 kilót miben lesz jobb? semmiben... inkább kezdj el gyúrni, mert olyan kis gizda leszel mint az egyik ismerősöm...Az is úgy néz ki mint egy földigiliszta, és még fogyni akar a marhája. Amíg nem késő addig tudlak csak figyelmeztetni. Izmosíts!
2012. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!