Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

h ha este 18.00 után nem eszek akkor mennyit fogok fogyni?

és h ha kevesebbet eszek mondjuk reggelinek egy kics gyömülcs ebédre meg vmi vékony husi vacsora(hat előtt)pedig vmi saláta akkor mennyi idő alatt fogyok le?


2012. aug. 6. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ki se bírnád ezt a fajta étrendet..reggelire olyant kellene enni ami erot ad egesz napra, tehat teljes kiorlesu zsomle-sonka-paprika-paradicsom-zold tea, tizorai lehet gyumolcs, eböd fott étel, lehetoleg feherje es sok rost, uzsi gyumolcs, vacsi lefekves elott ket oraval maximu szinten feherje, turo, joghurt, zoldsegek, hus..
2012. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én már túl vagyok egy sikeres fogyókúrán!

Kettő dologra kell odafigyelned!

1. Mozogj rendszeresen. Én kerékpároztam, ha megoldható, te is kerekezz, mert a szívet is egyenletesen terheli, jó kardioedzés.

2. Ne egyél kenyeret vagy tésztát. A köret legyen rízs vagy saláta, a hús pedíg lehetőleg csirke. (persze a csokit is kerüld)


ui: a hat utáni evést csak azért kell kerülni, mert este már nem mozgod le


Kitartás!

De egyet ne feledj!

Bele sem érdemes kezdeni a fentiekbe, ha csak ideiglenesen csinálod.

Ha változtatni akarsz az életeden, akkor változtass véglegesen!

A kulcsszó az 'életmódváltás"!


Nem kell lemondanod semmiről, ehetsz néha csokit ha nagyon szeretnél, de csak felé annyit, mint korábban.


Hidd el, hogy ha eléred a célod, akkor sokkal több élvezetben lesz részed, mint korábban!

2012. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Ez a "6 után nem eszünk" egy dologra jó: lelassítja az anyagcserét és tartalékos üzemmódba kapcsolja a szervezetet. Átlagban az ember 7-8 körül kel reggel. Tehát előző nap 18:00-tól másnap reggel 7-8-ig -> 13-14 órán át éhezel!


Csak próbáld ki, mit érez a tested fél napnyi éhezés után... :DDD


Ez a biztos módja annak, hogy abszolút leálljon a fogyás. Az evést nem elsumákolni kell, hanem az energiákat felhasználni. Ezért kell pl. súlyzós edzés - mert az még az edzés után 24 órával is igényli az izmok regenerálásához a tápanyagokat így lényegében "non-stop fogyaszt"...

2012. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Carmelo válasza:

18:00 óra után ne egyél.

Vacsorára valami gyümölcsöt egyél, mozogj sokat.

Lehet kapni alma ecetet amit hígítani kell és meginni és ez csökkenti az étvágyad. Nekem is így sikerült lefogynom 1 hónap alatt 13 kilót:)

Sok sikert.

2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!