Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diéta hasznos...

Káposztaleves diéta hasznos fogamzásgátló szedése mellett is?

Figyelt kérdés
Anyu 9 kilót fogyott vele 1 hét alatt, nagymamám 13 kilót 1 hónap alatt. 158 cm vagyok, 46 kilóról felhíztam 51-re. Vissza szeretnék fogyni, nagyon nagy lett a fenekem, a hasam és a combom vastag, és kezdek narancsbőrös lenni. Ha szedem a fogamzásgátlót, amellett is le tudok fogyni? Ma kezdtem a leveskúrát.
2009. júl. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha a fogamzásgátlótól híztál meg akkor nem valószínű, hogy le tudsz mellette fogyni. Én is sokat híztam tőle, abbahagytam és nem fogytam csak nem híztam tovább. Amúgy sem normális ha hízol tőle, írass fel másikat vagy ne szedd tovább. Utána jöhet a fogyókúra.
2009. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg letudatm fogyni mellette, pedig lehet h ettől is volt a hizás rossz éltmód mellett, éretésgimkor
2009. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzásgátlótól nem hízol. Szarul táplálkoztál és mozogtál, de kend a tabira, az egyszerűbb, mint beismerni, hogy hülye vagy.
2009. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A káposztaleves diéta arról szól, hogy az ember kifossa még a lelkét is. Zsírt nem fogsz tőle veszíteni egy dekát se, azt garantálom. Viszont mivel ki fogod fosni a fogamzásgátlót is, egyrészt nem fog védeni a nemkívánt terhesség ellen, másrészt, mivel a diéta mellett, amíg eszed az a moslékot végig hasmenésed lesz, ergo nem szívódik fel a kellő mennyiségű hormon még a ciklusodat is jól összezavarod.
2009. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 utolsó kedves válaszolónak ezeket a roppant hasznos sorokat. Kezdjük ott, hogy a levestől nem lesz hasmenésem, eddig se lett, anyáméknak se lett, mégis tudtak tőle fogyni. A másik meg az, hogy pont tabimentes héten vagyok és semmi köze nincs ennek a fogamzásgátlóhoz. És először nézz utána a leves összetételének és h mire jó, minthogy elkezdj oltani :) Ugyanis zsírégető hatása is van...és amúgy már 1,5 kilóval kevesebb vagyok. Szóval ennyi :)
2009. júl. 21. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!