Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10 kg-t?

Hogyan fogyjak le 10 kg-t?

Figyelt kérdés
Legalább 10 kg súlyfeleslegem van és leszeretném adni, minél hamarabb. Receptes diétázni nem tudok. Az a gond, ha a nap folyamán eszek, akkor este tuti, hogy összezabálok mindent (pl. 3 szelet zsíros kenyér, kakaópor..)DE utána megbánom és bűntudatom lesz!! És az jár a fejemben, h sose leszek vékony. Segítsetek, mit csináljak? Hogyan fogyjak le?

#fogyókúra #fogyás #hogyan fogyjak le 10 kg-t #10 kg súlyfelesleg
2012. aug. 13. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először a minél hamarabb két és fél hónap ennél hamarább ne is akarjál leadni 10kg-t.

Kezdésnek a fejedben kell átrefolmálni a gondolataidat + ezt a "evés kényszert" kellene kiiktatni és utána jöhet a fogyás.

Nem azt szereted volna írni, hogy ha a nap folyamán NEM eszek...?

És ha igen honnan vetted ezt óriási baromságot, hogy ne egyél? Bár érthető már a hajunkat tépjük itt ebben a kategóriában.

2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne egyél egy szelet kenyeret sem és kezdj enni kukoricapelyhet.

Egyél naponta vagy 5x kicsi adagokban..

Reggeli tízórai ebéd uzsi vacsi

Nagyon keveset egyél csak és kenyeret egyáltalán ne!!!

Én fél éve nem eszek kenyeret+péksütiket+ amiben élesztő van nem futok/sportolok csak napi 10 órát dolgozom meg 5 percet bicajozok. most olyan 25kgnál tartok fogyókúrában;)


Kitartás!

2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Válaszoló tök jól leírtad, hogy mit egyen és mit nem. De mi az, hogy nagyon keveset egyen? A szervezet normális működedésért normálisan kell enni. Ha olyat eszik amitől nem hizlal, azt miért nem ehetné? Nem az étel mennyiségén van a hangsúly, ha nem azon, hogy mi is az a étel.
2012. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

a mozgáson is van hangsúly nem csak az ételen:), mert ehetsz kicsit hizlalóbb kaját is, nem kell minden földi jót megvonnod magadtól, csak azt dolgozd is le.

a lényeg SPORT SPORT SPORT mikor értik már meg az emberek, nem az éhezés!!

2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A sport kezdődhet sima sétával is, ez kevésbé terhelő, mégis hasznos, és az idődet is eltöltöd vele ahelyett, hogy otthon ücsörögnél és éppen ennél.

Ne sanyargasd magad.

A kenyér az mindenkinek a saját szíve joga, én úgy vagyok vele, hogy a szervezetemnek igenis szüksége van szénhidrátra kenyérféléktől is, ezért teljes kiőrlésű kenyeret eszem. Semmivel sem kevesebb kalória, viszont hamarabb eltömít, mert a gyomorba érve felpuffad. Meg ha teljesen megvonnám magamtól, később rám jönne a "zabálhatnék", és képes lennék hetekig csak kenyérfélét enni.

Gondolkodj pozitívan, a pozitív gondolkodással bevonzod a pozitív eseményeket. Amíg nem hiszel saját magadban, addig hogy vagy képes egyáltalán elvárni, hogy mások higgyenek benned? Ha lelkileg és fizikailag is sanyargatod magad, abból semmi jó nem fog kisülni.

Amíg koplalni próbálsz, és hónapok alatt nem haladsz előre soha semmit a zabarohamok miatt, addig türelmes, kitartó és kiegyensúlyozott diétával már megszabadultál volna nem kevés kilótól, sokkal kevesebb stresszel.

A te választásod, ha egyszer elkezded és nem adod fel, utána nem fogod megbánni.

2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szoondiii ***** válasza:

hús + zöldség, olajos magvak, gyümölcs.

ezeket kéne enni.

2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szoondiii ***** válasza:
a bűntudatom lesz dolgokon pszichológus szakember tudna segíteni.
2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

Én 9 évesen 55 KG voltam. na és most vagyok 15, aztán

vagyok 40 KG azt most hízni kell....

2013. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van egy fogyókúra , ami a házi edzőm készített. Eleinte nem lesz könnyű...de elég jó szerintem. Bár nem olcsó..mondhatni közepesen költséges, viszont legalább olyan hasznos is. Szóval: 4 nap van amit váltogatunk.

1: 3 db napon csak fehérjét lehet enni, bármit ami fehérje: tojás,húsok,hal,zöldségek stb...lehetőleg kevés fűszerrel ugyanis az ÉHSÉG ÉRZET egyik leggyakoribb okozója ha valaki nagyon fűszeresen ,sósan vagy édesen táplálkozik..ugyanis ilyenkor a vércukor szint hol emelkedik, hol csökken és kívánjuk egyszer ezt egyszer azt.. :DD szóval az első 3 napban CSAK FEHÉRJÉT LEHET FOGYASZTANI ....húst hússal zöldséget zöldséggel...maximum 25g szén-hidrátot lehet bevinni naponta a szervezetbe, ha nagyon nem bírjuk. Ez egy rudi is lehet. Lehetőség szerint barátkozzunk meg a vízzel vagy ízesített ásványvizekkel. Na de most jön a fogyni vágyók kedvenc napja:D a 4. napon : szén-hidrát nap van , vagyis tészta,kenyér,cukor, csoki ,pizza stb minden ami nem fehérje....:DD persze had tegyem hozzá a 3 nap fehérje napban nem nagyon lehet cukros gyümölcsöket se enni.csak málnát, szedret...viszont szén-hidrát napon akármelyiket. Zöldséget akármelyik nap korlátlanul. Ennek a diétának a lényege hogy a 3 nap alatt a szervezet tele lesz vízzel , ugye a sok zöldésg a sok víz a húsok stb..magas a víztartalma , és a 4. napon amikor szén-hidrátot eszünk avgy keményítőt( kukorica,bab,borsó) vagy gomba..ugyanis ezeket is csak szén-hidrát napon lehet enni..akkor ezen a napon a szén-hidrát és keményítők felszívják ezeket a nedveket a szervezetben a méreganyagokkal a zsírral a hájjal és ürít a szervezet_:DD vagyis akkor tudod biztosan hogy jól csinálod a diétát ha a 4. napon 2 étkezés után mész a wc-be , már elnézést ha primitív voltam. Esetenként van olyan hogy előre hozni a szén-hidrát napot és nem a 4. hanem a 3. napon tartjuk azt meg. Emellett sportolni kell , 1 héten 3x és akkor jó lesz. Ha valaki többet akar fogyni akkor minden nap sportoljon;) remélem segítettem.

2013. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!