Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm 56 kg. Fogyjak még? 16/L

173 cm 56 kg. Fogyjak még? 16/L

Figyelt kérdés
Egy év alatt 25kilótól szabadultam meg, de nem érzem elégnek. Még 3 kg minuszban gondolkodom.
2012. aug. 8. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne fogyj többet! Már így is a minimum súlyod alatt vagy!
2012. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor fogyj még 3 kilót, és legyél boldog vele.
2012. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem igy is jó vagy.

én 170cm 51 kg vagyok. szóval szerintem ez jó a te magasságodhoz, de akár még le is adhatod azt a 3kg-t és akkor már magaddal is elégedett leszel..:)

2012. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan érdekel a véleményünk vagy csak provokálod az embereket?

Bármit érzel, 63 kiló lenne normális nekek, 60 még elmenne, ami most van beteges.

Örölj, ha megúszod maradandó károsodás nélkül.

De szerintem bőven lesz*rod, bármit mondunk.

2012. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.



4dik válaszoló te el vagy tévedve... már mért lenne káros. akarod lefényképezem magam vagy tegyen fel a kérdező képet nem hiszem, hogy igy csont sovány lenne.. rajtam is van egy kis felesleg..

2012. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehol nem vagy beteges, de eleve egy hülyeség a kérdésed. Honnan tudjuk, hogy két szám aránya mit takar? A szépséged szerinted számokban mérik, vagy inkább szubjektív ítélet vizuális inger alapján? Nézz tükörbe, é ne matekozz.
2012. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem neked testkép zavarod van a súlyod jó a magasságodhoz de ezt kép nélkül nehéz megmondani
2012. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
képet kérünk:D
2012. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ne a súlyt nézd, hanem azt, hogy hogy nézel ki. Lehet, hogy ennyi kilósan tök gebe vagy, de az is lehet, hogy még így is van rajtad egy kis súlyfelesleg, vagy pont jó vagy.


Rakj fel képet, és megmondjuk. Amúgy ha gondolod írj privátba és megadom az e-mail címem, arra is küldhetsz képet ha nem akarod így mindenki előtt.

2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!