Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a teendő a makacs helyi-fel...

Mi a teendő a makacs helyi-felesleggel?

Figyelt kérdés
Hi, nemrég lettem 18 (F) és rengeteget fogytam az elmúlt év alatt. Tavaly ilyenkor 100 körül voltam mostmár viszont a mérleg másik oldalára billentem, 184 cm és 63 kg.Az a probléma hogy ha a felső-testem nézem már kezd nagyon kevés lenni viszont odalent a csípőmön van egy adag helyi-felesleg.Nem szeretnék tovább fogyni, de szeretnék megszabadulni attól a kis lenti kellemetlenségtől, mit tehetnék?
2012. aug. 19. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig milyen módszerrel fogytál? Ha 184cm-hez 63 kg-on van rajtad felesleg akkor rosszul fogytál. Nem csak zsírból fogytál.
2012. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első 20 kilót teljesen normálisan adtam le, sok mozgás és átlagos étrend viszont az utóbbi időkben borzalmas az étvágyam, keveset ettem ebből kifolyólag persze nem volt sok energián extra mozgást végezni csak a napi kutyasétáltatást stb.
2012. aug. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!