Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár kiló felesleggel mi...

Pár kiló felesleggel mi értleme van diétázni? Nem lenne elég csak sportolni?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam már fogyni az utóbbi pár évben, és ez volt életem legrosszabb időszaka. Pedig ésszel csináltam, nem koplaltam, de jó lelkiismerettel nem mertem megenni egy süteményt se.

Most úgy döntöttem hagyom az egészet a fenébe, a továbbiakban csak a sok mozgáshoz fogok ragaszkodni (azt legalább élvezem) és eszem amit megkívánok.

(166 cm vagyok, és 56 kg. 58-nál sosem voltam több.)


2012. máj. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó terv, a fontos úgysem a plusz-mínusz két kiló, hanem hogy plöttyedt vagy-e vagy szép feszes. Különben is, ha sportolsz rendszeresen, a zsír majd szépen izommá alakul, az meg ugyebár nehezebb, mint a zsír :)
2012. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zsír soha nem alakul izommá. Zsírvesztés csak negatív energia-egyensúly esetén lehetséges. Izom építés meg csak pozitív energiaigényes esetén.
2012. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben értettem: a sok sporttól a zsír szépen eltünedezik, és helyette izom alakul ki a megmozgatott helyeken.
2012. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!