Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 14 napig, azaz 2 hétig...

Ha 14 napig, azaz 2 hétig csak 1,5 liter citromos vizet és 1,5 liter citromos zöld teát iszok mennyi menne le?

Figyelt kérdés

Mellette tornáznék, és sétálgatnék 10 órát legalább.

Lány vagyok, 180 cm körül és olyan 65 kg... Bármit megtennék, hogy legalább 8 kg lemenjen..

Légyszives ne oltsatok, tudom, hogy ez nem jó.. de ezzel tudom a legrövidebb idő alatt leadni.. Elegem van abból hogy piszkálnak...

Előre is köszi!


2012. aug. 20. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
sok lemenne, de előbb elájulnál a rosszulléttől, minthogy dicsekedtess az eredménnyel. a 180 cm-hez a 65 kg meg jó. még megmerem kockáztatni, hogy kicsit kevés is, de ez persze, függ, hogy hogy oszlik el. sportolni kéne menned.
2012. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nevem-senki válasza:
Fordulj pszichológushoz! Én 165 cm vagyok 53 kg, és folyamatosan híznék. Hova akarsz te 8 kilót leadni? Szerinted, h néznél ki? Ember, kapjál màl a fejedhez!
2012. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a technikával SEMMI nem megy le. Súlyt ugyan veszítesz, de ez az izomleépülésednek lesz köszönhető. Arról nem is beszélve, hogy a szervezeted pillanatok alatt át fog állni takarékos üzemmódra, mivel észleli, hogy nem kap táplálékot. Ennek az lesz az eredménye, hogy rááll a raktározásra és a legkisebb kekszdarabot is elraktározza, hogy amennyire tudja, életben tartsa a szerveidet. De, mondom magyarul, BÁRMIT MEGESZEL, hízni fogsz. Persze, ha életben maradsz egyáltalán. Ezt a módszert nagyon gyorsan felejtsd el, ha csak nem szerelmes vagy valamelyik kórházi ápolóba és a munkahelyén akarsz vele tölteni pár kínkeserves hetet.
2012. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi csillag 180cm.hez ez a súly egyáltalán nem sok, ha 70 lennél még az sem lenne az. Ha nem tetszik az összkép, akkor tessék mozogni, ahogy már írtad is. Ne légy testképzavaros, nem a zörgő csont jön be a pasiknak, hidd el. 2 hétig élelem nélkül úgyse bírod, a gyomrod kikészül majd ettől a sok citromtól, jön a kánikula előbb esel össze mint hogy 10 órát sétálsz. Úgy se bírod, nem fog menni, ha meg koplalsz úgyse a zsír megy le hanem már izmot is bontasz.tudod A SZIVED is SZÍVIZOMBÓL épül fel, nem éri szívinfarktust kapni ilyen miatt. Ki az aki piszkál? ha vki piszkál az alakodért (mert hát látni hogy nem jó szándékból, mert ha 100kilós lennél akkor megérteném, hogy aggódik értedm de TE NEM VAGY AZ, szóval az nem akar jót, tuti, hogy irigy.

2hét és suli, gondolom arra szeretnél fogyni, de minek? hülyeséget csinálnál, örülj neki hogy nem éhezel....

egyél húst, halat, zöldségeket, gyümölcsöket, tejterméket, tojást, teljes kiőrlésű kenyeret, zabpelyhet, rizst, krumplit és nem lesz semmi probléma

minden mást kerülj, arra nincs szükséged, ennyi az egész..

2012. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A kérdező szerintem nem úgy értette, hogy csak iszik és enni meg semmi. Gondoljatok már bele az maga lenne a halál. Senki nem olyan hülye, hogy mellette ne egyen.


Attól, mert 180cm és 65 kg még nem biztos, hogy megfelelőe n oszlanak el az arányok. Mindenki azt csinál amit akar és addig mondható egészségesnek a fogyás és a hízás míg nem megyek kóros irányba.


A kérdezőnek: Ha tisztességes és igaz válaszokat szeretnél kapni a kérdésedre, akkor szerintem egy hozzá értő szakembert kérdezz meg. A neten sok helyen van online kérdésfeltevés. Hidd el, ők biztosan jó válaszokkal fognak neked előállni. :)

Itt, a gyakorikérdések.hu van fikciókat állítanak vagy pedig csak oltanak téged. Ha rám hallgatsz, akkor megpróbálod amit írtam! :)


18/L

2012. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Áh, ne kísérletezz! Lehetetlen, hogy ez bejöjjön, utána meg még utálni is fogod magad, hogy még ezt se tudtad végigcsinálni.

Plusz #3-nak is igaza van a kekszdarabbal kapcsolatban.

2012. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem foglak oltani, de jobb ha tudod, hogy ha csak ezen szeretnél élni és nem eszel semmit akkor 1: a citrom kimarja a gyomrod

2: 1hét múlva vagy a gyomrod miatt vagy amiatt, hogy nem bírja a szervezeted a kórházban kötnél ki

Fogyni gyorsan úgy tudsz, hogy napu 5x keveset eszel, most lehet hülyén hangzik de keress rá internetem ha 5x eszel keveset nem éhezteted magad és a szervezeted nem fog minden kis falatot elraktározni + ha tornázol tegyük fel minden nap 1 órát mert gyors eredményt akarsz így kb heti 1-1,5 kilót fogyhatsz semmilyen mással nem fogsz fogyni még ha éhezteted magad akkor sem fogy fogyni csak kórházba kerülni és mivel napokig nem ettél minden kis kaja lerakodik és még csak hízol is. A zöld tea az tökéletes szerintem de mellette érkezz rendesen napi 5x.

Reggelire pl teljes kiörlésű kenyeret vagy abonettet ajánlok, tízóraira gyümölcsöt, ebédre rendes kaját ami otthon van, uzsira is ehetsz gyümölcsöt vagy zöldséget, vacsorára tojást vagy valami könnyűt.

2012. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igyekszem rövid lenni:


1.)olvass utána, hogy miként kell fogyókúrázni pl itt: [link]

2.)mielőtt elkezded olvasni felejtsd el a 14 napos diétádat és legalább fél évben gondolkodj, aztán életed végéig betartani az étrendet!

2012. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad bármit megtennél, akkor gondolkodj!

Eltekintve attól, hogy van-e rajtad felesleg vagy sem.

Normálisan 2 hét alatt max csak 2 kilót tudsz leadni, 8kg-hoz meg legalább 2 hónap.

Valaki említette az iskolakezdést. Látod egész nyáron bőven lett volna rá időd, hogy kényelmesen, egészségesen lead, hogy az tartós is legyen. Nem az utolsó pillanatban kellene kapkodni.

Mást nem is írok,többen is megelőztek, amivel kitudnám egészíteni az a sok borzalmas egészségügyi probléma amitől megkíméllek.

Viszont ha tanítás közben, fogysz le az sokkal nagyobb dicsőség. Látni fogják, hogy tudsz változtatni az alakodon és meg is fognak dicsérni. Sokkal többre fognak tartani, mert nem alapból nézel ki jól, hanem tettél érte.

2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legfontosabb a helyes táplálkozás. Koplalással lehet fogyni, de ahogy visszatérsz a rendes étkezésedhez,vagy csak egy picit eszel többet, duplán hízod vissza a leadott kilókat.
2015. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!