Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka cd? Hatásos lett...

Rubint Réka cd? Hatásos lett már valakinek?

Figyelt kérdés

Leginkább a combomat szeretném szálkásítani. Persze mellé normális értend, sok víz. Úgy szeretném hogy minden nap:

-10 perc ugrálókötelezés(bemelegítésnek)

-20-30 perc torna (Rubint Réka cd)

-és a végén egy kis nyújtás

Ez így beválhat ha rendszeresen csinálni.

Értek már el valakinél hatást ezek a cd-k? Igaz hogy csak szálkásítanak és nem vastagítják a combot?

Előre is köszönöm:)))


2012. aug. 21. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább kezdj el futni. Jobban jársz. Egyébként az ugrókötelezést is csinálhatod, az is nagyon jó. És, ha már nagyon jól megy trükközhetsz is vele, ami szórakoztatóbbá teszi az ugrókötelezést.


Ja, és a futástól biztos, hogy nem lesz vastag a combod.

2012. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem az volt a hatása, hogy majd szétszakadtak a térdeim. Mindenhol azt hallom, hogy milyen jó, de érdekes én nem tudom csinálni, mert sok a térdemnek. Semmi mással nem volt ilyen bajom.
2012. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én térdemnek is durva volt.. és nem valami nagyszám, rajtam nem feszesített... az ugrókötelezést meg akkor nem szabad ha gerincferdülésed van.. ebben nem vagyok biztos de én ezt hallottam..
2012. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!