Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek Rubint Réka dvd-je?

Van valakinek Rubint Réka dvd-je?

Figyelt kérdés

Egy kéréssel fordulnék hozzátok. Eldöntöttem, hogy lefogyok. Futni járok, és van egy Béres dvd-ém, de nekm túl fiús a hölgy, nem akarok olyan lenni.

Szeretnék Rékára tornázni, mert sok jót hallottam róla, de nem tudom megvenni a dvd-jét.

Anyukám egyedül nevel, nincs pénzem ilyesmire, örülök, ha mást megvehetek. A bérest is ajándékba kaptam.


Valakinek nincs egy letöltött, amit áttudna nekem esetleg küldeni? Nem tudom letölteni magamnak mert mobil netem van, és semmire sem jó itt vidéken. A youtubon nem játsza le a videókat.


Nem vicc, ne gúnyoljaok ki, kérlek szépen.


valaki tudna segíteni?


2010. jan. 30. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még nem leszel fiús hogy Béres Alexandra olyan, Réka pedig semmivel sem nőiesebb, de ők ezzel foglalkoznak, te nem leszel olyan egy dvd-től:)


Egyébként is Réka dvd-k inkább formálnak, ha fogyás a lényeg akkor Norbi dvd-t szerezz be. [link]

Meg lehet rendelni, szerintem nem sok érte a 2ezer forint.

2010. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom nem szép dolog jogvédett dolgokat letölteni, de azt is, hogy nem mindig van ilyenekre pénz a családnak. Én általában a tesco-ban szoktam dvd-ket venni, amikor 900 Ft-ba kerülnek. Amikor kispórolom a zsebpénzemből akkor szoktam egyet venni, így csak félig illegalizálok. :)

2010. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!