Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyit fogyjak...

Létezik, hogy ennyit fogyjak egy-két hét alatt?

Figyelt kérdés

A családomban alapvetően mindenki rettentő vékony. Én vagyok az egyetlen, aki sokat evett kicsiként is. Gyorsan hízom, ha nem figyelek oda (viszont bármennyit eszem, egy bizonyos súlyt soha nem tudok túllépni), de ha odafigyelek, ugyanolyan gyorsan is fogyok.


Odafigyelésen értem azt, hogy nem pékáruval, csokival meg rágcsákkal egészítem ki az étrendem, hanem pl. ezek elhagyásával és egy kicsit többet mozgok.


Szóval most elhatároztam, hogy nekiállok megint (mert egyszer már 2 évig tartottam egy 65 kilós súlyt a 172 centimhez). Ennek eredményeképp csak az egy hét alatt lement öt kiló. Jelezem, tudom, hogy nagy súlyból több megy le, de 85 kiló mennyire nagy súly!?


Nem koplalok, reggelit, ebédet is rendesen eszem, meg vacsorát is. Csak lefekvés előtt 1-2 órával nem. Meg tornázgatok reggel-este.


Szóval érdekelne, hogy ilyen létezhet-e.


2012. aug. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is egy hét alatt lement a fogyokúrám elején 5 kg és 80ról kezdtem mondjuk alacsonyabb vagyok mint te és én sem koplaltam :)
2012. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat. Amikor 2 hónapig volt ez a rendszer, akkor is lement 25 kiló és az is 3-4 kiló volt hetente, ami elvileg "nem egészséges". Pedig akkor sem koplaltam, de amíg rendesen figyeltem, addig 2 évig tartottam is a súlyom és semmi bajom nem volt, sőt.
2012. aug. 24. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok..szerintem ez teljesen személyfüggő amúgy attól,hogy én vagy pl te gyorsabban fogytunk az nem jelenti azt hogy egészségtelen amit csinálunk:)
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!