Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak még? Miért nem...

Hogy fogyjak még? Miért nem tűnik ez el onnan? (kép)

Figyelt kérdés

58 kg vagyok 17F és 179 centi, fogytam már 10 kilót kb de alulról az nem tűnik el a hasamról. Az mind zsír? Hogy adjam le? És nem leszek akkor már túl kevés kiló?

[link]

[link]

Köszönöm szépen a segítséget!

Annyit még hozzátennék, hogy igyekszem egészségesen étkezni, zöldségeket eszem köretnek, sovány húsokat eszem, tk pékárut, ezen kívül futok minden nap, plusz hasizomgyakorlatok, fekvőtámasz, meg súlyzó is.

Az anyagcserém tulajdonképpen leállt, annyira keveset eszem. De nem tudok azzal mit csinálni...


2012. aug. 22. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát nem akarlak megbántani, de inkább hizz vissza pár kilót, vagy eddzél.

nagyon sovány vagy.

amúgy meg ha egészségesen eszel, akkor, hogy lehet, hogy leállt az anyagcseréd? a két dolog nem fér össze.

lehet, hogy egészséges dolgokat eszel, de gondolom nagyon keveset, ne koplalj, és ne fogyj tovább.

fiú létedre, 58 kg 179 centihez irtó kevés.

2012. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, de látod a hasamat :S még fogyókúrázzak? Nem bírnék több diétát..
2012. aug. 22. 11:11
 3/17 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok az eredményhez. :)


Próbáld meg azt, hogy növeled kicsit az edzések intenzitását, lehet hogy már "hozzászokott" a tested a mostani terheléshez. Az étrend mellé remélem sok vizet is iszol, 2, 2 és fél litereket, ezzel ugyanis beindul egyfajta méregtelenítés, a víz "kimossa" a méreganyagokat a szervezetedből. Én csak ezzel 5 kilót fogytam. Esetleg még ellátogathatsz ilyen zsírbontó/anyagcsere gyorsító masszázsokra, vagy ha utánanézel a neten, lehet hogy találsz erre otthoni módszereket is. Ami még jó lehet az az izzadás. Én pl a decathlonban vettem egy ilyen izzasztó ruhát, futáshoz szoktam felvenni, és rendesen folyik rólam minden. :D

2012. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát még fogynom kell. Köszi. Sok viszet iszom, igen.
2012. aug. 22. 11:14
 5/17 anonim ***** válasza:
ne fogyj le hanem inkább gyúrj. nagyon furán néz ki hogy a bordáid kivannak de van egy kis hasad.
2012. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Otthon is tudok?
2012. aug. 22. 11:16
 7/17 anonim ***** válasza:

első vagyok.


szerintem nem kell fogynod.

nyilván eddig is koplaltál, azért állt le az anyagcseréd.

egyél többet, és gyúrjál.

2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt ment le az a 10 kiló?


17 éves vagy, nekem a kép láttára az ugrott be, hogy talán megnyúlt a bőröd?! És az ott "csak" megnyúlt bőr, nem pedig zsír.

2012. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen sovány pasikat. Egyébként az nem zsír, hanem bőr. 10 kiló után nem feszesedett vissza a bőröd, gyúrj rá, lesz pár kockád ami majd kitölti a helyet ahol addig zsír volt, és nem lesz ilyen problémád
2012. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

azt irtad, hogy futsz minden nap, de hát ugye ez már nem segit, nem tudom hogy futsz, de próbálj sprintelni, míg pl 3 villanyoszlop sprint 3 villanyoszlop kocogás vagy séta, de lehet 2:1-es arányban is csak nem tudom melyik javára.

de a sprint az majd hozza az izmot és közben a zsír is menni fog le, talán étvágyad is lesz

2012. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!