Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már szinte minden méretem...

Már szinte minden méretem ideális, de a lábaimmal nem vagyok még elégedett. Törődjek bele, vagy folytassam tovább a mozgást és a diétát?

Figyelt kérdés

173 cm-hez a méreteim a következők: mell 92 cm, derék 61 cm, csípő 90 cm. Ez eddig mind szép és jó, de a combom a legvastagabb részen 50 cm, térd felett 37-38 cm, és a vádlim is kb 37 cm :( A többi részemhez képest kicsit vaskosnak tűnnek így a lábaim :/ Folytassam tovább a diétám (sok fehérje - hús, tojás, joghurt és sok zöldség, emellett kevés szénhidrát)? Mit sportoljak? A futás hasznos lehet? Kicsit narancsbőrösek is a combjaim hátul, ez ellen is próbálok tenni (váltózuhany, sok folyadék, szauna) Mindenféleképp szeretnék vékonyabb és szebb formájú lábakat, csak hát az a baj, hogy a többi részemből annyira nem szeretnék már fogyni..:S Egyébként 61 kg körül vagyok, ha ez számít.

Köszi előre is a segítséget, és bocsi, hogy nem tudtam most képet felrakni :S


2012. szept. 9. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a cm-ek nekem jónak tűnnek.

A sportot semmiképp se hagyd abba.

Ha narancsbőrös vagy, akkor olvasd el ezt a cikket és a kommenteket is:

[link]

2012. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még a combom felső része se vészes, csak nem vékonyodik megfelelően ahogy lefelé haladunk, és olyan oszlop hatása van:( Elolvasom, köszi!
2012. szept. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!