Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta helyett kalória számolás!?

Diéta helyett kalória számolás!?

Figyelt kérdés

Hali!

Jó az ha diéta helyett a kalóriákat számolom?

Ma pl.: ettem 2 szelet kenyeret, kb 5-6 deka, rajta főtt tojás, 1 db-ból, és egy kis vaj. ez kb 300 kalória.

Emelett estefele zöldbabfőzelék 250 kalória pulykafasírttal ami foggalmam sincs mennyi, de ez kb ma 600-700 kalória.


Mit gondoltok? :]

Köszi!


2009. júl. 30. 01:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze itt arra gondoltam, hogy reggelinek ettem kenyeret, baj ez ha kalóriában "jó vagyok"?
2009. júl. 30. 01:52
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

6-700 Kcal rettenetesen kevés. Mit akarsz? Zsírt fogyni, vagy a maradék izmodat is elveszíteni?


ÉN így tenném fel a kérdést: Diéta helyett életmódváltás?


Csak ugye számolgatni, fogyasztó "gyógyszereket" szedni meg "villámdiétázni" sokkal könnyebb :)) De TI tudjátok...

2009. júl. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

kalória helyett tápanyag számolást csinálj inkább


mivel nem mind1 hogy 900 kalóriát 10 deka zsírból vagy 80 deka csirkemellből

2009. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább mozogj, minthogy ne egyél, a fehér kenyeret meg felejtsd el, inkább egyél meg egy almát mondjuk.
2009. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2009. júl. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!