Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvasztott csokiba mártott...

Olvasztott csokiba mártott abonettet fogyaszthatok néha diéta alatt?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap gondoltam hogy kipróbálom azt, hogy az abonett egyik felét bemártom olvasztott csokiba és azt gyorsan berakom a hűtőbe. Hát mondhatom isteni lett:D és nem kell sok csoki 1 abonetthez, elég 1 kisebb kocka. Olyan az íze mint a csokis puffasztott rizsnek. Néha megehetek 3-4 darabot ha édességhiányom lesz?

2012. szept. 13. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon ennél ilyet, akkor csakis reggel tedd! Egyébként pedig mindent szabad fogyasztani amit szeretnél, csak fogyni nem tudsz tőle. :)
2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen minek eszed az abonettet, ha közben csokiba mártod?

Nem mindegy hogy mennyi időnként akarsz 3-4 darabot megenni. Havonta egyszer, akkor nem nagyon befolyásolja a diétát, de ha naponta akkor nem sok értelme van a diétának.

2012. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
NEM! Egyél gyümölcsöt , ha édességet kívánsz. Fogyni csak nagyon szigorú feláldozásokkal, kitartással fogsz. Én is napok óta kívánok egy kakaós csigát , még is megállom.
2012. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy kocka csoki 30 kcal, annyiba még senki nem halt bele
2012. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan diétát követtem ahol heti 1x lehetett lazítani. A megadott kalóriaértéken belül bármit lehetett fogyasztani. És igen ettem csokit, hambit, pizzát, spagettit... stb.
2012. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan edd meg.
2012. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
Megeheted, csak nehezebben fogsz leszokni az édességről. Az a pár cigi, amit a leszokott dohányos lejmol, nem árt a tüdejének, de növeli a visszaszokás kockázatát.
2012. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a dohány teljesen más kategória, ezt dohányosként mondom.

az édességekről miért kéne leszokni? miért akarjátok teljesen kizárni az életetekből? szerintem nem is lehet, és nem is kell.


fő a mértékletesség!

2012. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem hallani annyiszor , de a cukor is van olyan káros mint a dohány. Hidd el!
2012. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Sokakban kialakul a cukorfüggőség.
2012. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!