Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit lehet...

Egy hónap alatt mennyit lehet fogyni? És hogy?

Figyelt kérdés
Nem nagy fogyókúrára gondolok, csak 13 vagyok, de sajna 72 kg, és ezt nagyon szégyelem! Egy picikét szeretnék fogyni, az őszi szünetbe megyünk 3 napra nyaralni welnessezni, és szégyelek ugy leöltözni ilyen kövéren! Hogyan tudnék kicsit fogyni? Már vérnyomásproblémáim is voltak emiatt!

2012. szept. 17. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel akkor csökkentsd az adagot, mindennek csak a felét edd meg. De 1 hónap alatt semmi látható változásra ne számíts szerintem. Én ne szégyellj levetkőzni, ruhán át is látja mindenki hogy nem vagy nádszálvékony, nem fognak meglepődni...
2012. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok elcsépelt dolgokat mondani, de kénytelen vagyok.

Gondold ki, mi az a sport amit szívesen csinálnál és kezd el. A sport megfogja változtatni az életedet. Le fogsz fogyni, fitt leszel és egészséges. A vérnyomásproblémád is megfog szűnni.


Pl: ha nem akarsz fizetni, hogy aerobikra járj vagy egyébre, akkor nézd meg, hogy a suliban nincs-e valamilyen délutáni sportolási lehetőség.


Az is nagyon jó mozgás, ha valamelyik osztálytársaddal ott maradsz a suli után és tollasoztok egy kicsit.


Mindegy mit csinálsz csak mozogj legalább heti 3-4 alkalommal 1 órát. Táplálkozásban csak arra figyelj, hogy egyél napi 5-6 alkalommal keveset. Este 6-kor egyél utoljára. Tényleg ennyi az egész! Működik!


És ne próbálj ki semmilyen fogyókúrát, mert az nem fog eredményre vezetni.

2012. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!