Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1 hónap alatt 5kg-t fogyni? Persze mozgással és egyéb drasztikus dolgokkal (hánytatás kíméljen)?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 22:51
 1/8 anonim válasza:
Én 22kg fogytam egy év alatt.Adj több időt magadnak légy türelmes.
2012. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mozgás mitől drasztikus? Ha elkezdesz éhezni,akkor következő hónapban a kétszeresét fogod visszahízni. Te vagy az esküvős kérdező,aki októberben fog esküdni? Hát basszus,ha életed nagy napjára készülsz,az a MINIMUM,hogy hozol annyi áldozatot,hogy mozogsz is!
2012. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem régi tapasztalat:


Akár enyhe futás, vagy gyors gyaloglás, de gyaloglás is mehet... VISZONT azt jó nagy távon.

12-13km-t mentem/mentünk szinte naponta, rossz esetben kétnaponta, olyan szinte nem is volt hogy három nap kimaradt volna. Ez volt kb. 2 óra idő ráfordítás. És jó volt az idő, voltak emberek körülöttünk, ismerkedni is lehetett akár, mindenki normális volt kint. Igaz ez helyfüggő, mert itt kialakított bicikli és egyben gyalogút is van.


Kajapia: figyeld a kCal-t, dobd el a kólátszprájtotfantát és egyebeket. Pl. 100 ml-ben kapsz olyan ízesített (és nem is rossz!) ásványvizet amiben 3kCal van, ellenben a Cola és a többi ~40kCal-jával.

Igen, ez sokat számít. Figyelj ezekre, viszont soha, de tényleg soha ne koplalj.

Persze a csokit dobd el, meg minden egyebet, amit fölösleges kívánsz meg.

Amíg lent vagy, pl. addig sem eszel... már duplán segítesz magadon... ha éhes vagy, az nem gond, de ha hazaérsz egyél valamit.

Azt mondják, hogy inkább többször kevesebbet egyen az ember. Na meg jóllakásig, szóval hasfájásig soha ne.


Egy hónap alatt 4-5kg, és ezt úgy, hogy nem is volt rá szükség. Most kb. mehetek venni mindent (farmer, póló, pulóver, kabát), mert leesnek rólam, röhejes, de nem is bánom, ez legyen a legnagyobb gond.


Remélem tudtam segíteni, lényeg hogy csak "nemevéssel" semmit nem fogsz elérni.

2012. szept. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, Kólát meg ilyeneket amúgy se iszok mivel nem nagyon engedhetjük meg...a drasztikust meg nem a futásra értettem,csak szeretek enni,szeretem a jó kajákat.

Zöldésg és gyümölcsből egyek sokat vagy egyek cukormentes cuccokat is ?

2012. szept. 15. 06:03
 5/8 poiu ***** válasza:
3-nak gratula, így kell csinálni. Zöldségből egyél nagyon sokat, gyümölcsből módjával, húst nyugodtan. Én az édesített cuccost nem ajánlom, mert ezeken nehezebb a cukorfüggőségtől megszabadulni. Mozgás: sok alacsony intenzitású mozgás kell, pl. a séta kiváló. Nem kell egyben letudnod egy órát, az is jó ha ide mész gyalog 15 percet, oda 20 percet stb. A testépítés sokat segít, szebb leszel és nem veszítesz izmokat. Ha kevés a pénz, fegyencedzés.
2012. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a fegyenc edzés mit takar?
2012. szept. 16. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 5 kiló?????? Én egy nap ettem egyszer csak akkor ha nagyon nagyon éhes voltam párkanállal ezt csináltam addig míg 50 kilórol lenem mentem 42 kilóra 13nap és 8 kiló. Te meg 1hó ap 5kiló????? 😬😬😬😬😬😬😬😵😵😵😵😵😵‍💫😵‍💫😵‍💫
2023. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzá írni hogy azta pár kanállal utána kihánytam rá 3 percre 😁😆😆😆
2023. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!