Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is tényleg nagyon...

Szerintetek is tényleg nagyon egészségtelen és sok az étkezésem? Barátnőm szerint ez nagyon nagyon rossz, de én nekem nem lenne elég csak gyümölcs mert ő fogyózik és csak azt eszik és azt modnta hogy 1 hónap és disznó leszek igaza van?

Figyelt kérdés

reggelire ettem egy szelet barnakenyeret sajtkrémmel 2 szelet csirkesonkát és egy szelet natur sajtot paprikával és kígyóuborkával

tízóraira egy nagy zöld almát

ebédre egy tál lencselevest csülökkel ami nem volt zsíros meg egy db párolt csirkecombot 2db abonettel-ezt náluk ettem de ő ezekből semmit se evett

náluk ettem még 3db fügét, 2almát, 1körtét 3szilvát és egy fürt szőlőt ezt anyukája hozta neki én meg éhes voltam és ezt mind megettem

vacsorára itthon nálunk 2kisebb tányér rizseshúst 2db csemegeuborkával

165/50 lány vagyok hiába volt ma 2tz-m és amikor előző este sokat tanulok mindig megéhezem másnapra

ő azt modnta hogy ez kb 6000kcal ami 3napra kéne tényleg volt enniy


2012. szept. 25. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Diéta idején nem igazán kéne gyümölcsöt enni, mert az csak cukros víz. A barátnőd se normális, ez nem 6000 kcal, 2000 is alig van. Nem a kalóriát kell nézni, hanem csökkenteni kell a szénhidrát-bevitelt és több fehérjét kell enni. Szemét kajákat meg teljesen kizárni.
2012. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miota van a csirkéne sonkaja?? ezt sose értem, hogyan lehet ilyt forgalmazni is..
2012. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hat nem semmi amit meg tudsz enni mindenesetre..hust jo hogy eszel az sose baj, de vacsira rizst sose!!!! és a gyumolcsok is ugy voltak osszevalogatva amik elég sok cukrot tartalmaznak..ha nemvagy hízékony egyel amit akarsz és jol esik
2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, meg barátnőd se haragudjon, de neki lövése sincs a fogyókúrától.. ettól hogy csak gyümit eszik nem fog lefogyni, vagy ha fogy is valamennyit, mivel eszméletlen kevés kalóriát visz be, más tápanyagot meg szinte egyáltalán nem, nagyon hamar vissza fog neki jönni.. nem tudom mennyit akar fogyni, 2-3 kilónál még talán oké, de többnél nem igazán ajánlanám :S:S


6000kcal??? ezek szerint ehhez sem nagyon ért, mert ez biztosan nem annyi.. ha a kalóriákat nézzük az kb 2000 kcal (ami egy felnőtt ember szervezetének pont elég) a reggelid kifejezetten jó,ha a sajt zsírszegény volt.. ha a zsírokat nézzük, az azért nem a legjobb, de még az sem vészes, bár a csülökkel mindenképp vigyázni kellene. :) a csirke jóó.. az nagyon jó, főleg hogy párolva van, és a gyümölcsök is, bár a szőlő az elég cukros, de nem fogyni akarsz (tudtommal) hanem tartani a súlyodat, úgyhogy az is oké :) az uborka a barátunk, mert gyorsítja az anyagcserét. :) alapból nem vészes az étrended szerintem, bár estére valami könnyebb kellene. :) ilyen étrenddel kizárt hogy egy hónap múlva disznó legyél. :)


Barátnődnek tanácsolnám, hogy (bár nem tudom mennyit akar leadni) mielőtt fogyókúrába kezd, okos dolog utána nézni pár dolognak, például hogy nem koplalni kell, hanem odafigyelni az étkezésre és edzeni mellette (ettől feszesebb a bőr, és nem nyúlik meg a fogyástól, főleg ha fiatal is az illető)... illetve hogy milyen létfontosságú tápanyagokra van szüksége az emberi testnek, amit csak mert neki nem tetszik a hasa vagy a feneke, még nem vonhat meg a szervezetétől..

2012. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vacsorára 2 tányér rizseshús szerintem is sok. Ennek ellenére a barátnőd nem normális:D
2012. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók.

A kérdező nem fogyókúrázik így azt ehet amit akar, főleg hogy 165/50 . Lehet hogy te nem vagy hízékony típus akkor meg kár görcsölni. A barátnőd meg féltékeny mert te ehetsz. Ha valamikor éreznéd hogy hízol akkor majd jobban oda kell figyelni és ennyi. Kár ezen ennyit agyalni

2012. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, akkor bocsi, én úgy értelmeztem hogy ő is fogyózik... ha nem, akkor végképp nem normális a barátnője:D

Az meg hogy 165/50 sajnos semmit nem jelent, sok hasonló súlyú/alkatú lány itt írja folyton hogy fogyózik:S

2012. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

nem fogyózol de hízni se szeretnék

2012. szept. 28. 19:55
 9/10 poiu ***** válasza:
Ez nem tudomány, hanem (szakács)művészet. Ha a súlyod rendben van, van erőd és energiád, akkor minden rendben. A csülök zsíros is lehet. Kalóriát nem kell számolni. A gond az, hogy a szakemberek 20 éve nyomatják, hogy zsír helyett olaj, a túl sok hús gáz stb. és ez most kezd összeomlani. A Te étrended nekem tetszik, változatos, finom és laktató. Élvezd!
2012. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyiben nem szeretnel hizni, egy kicsit egyel kevesebbet estere, mondjuk egy kisebb tanyer rizseshust :D amugy jo nyomod, csak nehogy egyszer meghizz aztan leshetsz.
2012. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!