Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért pontozzátok le állandóan...

Miért pontozzátok le állandóan TaplalkozasHarcmuves-t?

Figyelt kérdés
Teljesen jó dolgokat ír, és mindig látom hogy 0%-ban hasznos a válasz!Egyszer próbálnátok ki amit leír, meglátnátok mennyire igaza van!
2012. szept. 28. 23:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Pl. miben van igaza?
2012. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
mert a nép tudatlan :)
2012. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
A 0% pontosan mutatja, mennyire van igaza. Csak másoknak még nem mosták át az agyát, mint neki meg neked, kérdező.
2012. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Én pl azért mert iszonyatosan idegesít, hogy mindenhol nyomatja a saját meggyőződését. Az oké hogy ő ebben hisz és párszor elmondja, de ő mindenkire megpróbálja rátukmálni az igazát. Már kb függetlenül a kérdéstől, rákezd a monológjára.

Szénhidrátra meg igenis szüksége van a szervezetnek, ha az övének nem, akkor egészségére, de ne mondja már azt minden problémára hogy: gabonákat eszel? mert ha igen azonnal fejezd be és már meg is gyógyulsz. Biztosan van valamennyi igazság abban amit mondd, de akkor sem itt kellene megváltania a világot. Ha ennyire lelkes, akkor először a fehér cukor meg a finomított liszt ellen kampányoljon, azt még támogatnám is. De az hogy még a tk kenyeret is kritizálja ahelyett hogy azt írná a kérdezőnek (aki igyekszik) hogy: tökjó h nem finomlisztes kakit eszel.


Szóval stop bitch please.


21L

2012. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
hát pedig kiprbóbálhatnátok ti is:) ha hiányzik a szénhidrát, egyél sok gyümölcsöt, aszalt gyümölcsöt és zöldséget :)
2012. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Akik ilyen cukor meg szénhidrát ellenesek, azoknak nincs agyuk, vagy pedig mindent elhisznek, amit a neten olvasnak. Az ilyen barmokon szoktunk röhögni az egyetemi előadókkal, akit jópár ilyen monológot összegyüjtöttek már és elrettentésképp levetítik, hogy mennyire határtalan az emberi h.lyeség.
2012. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

én nem pontoztam le,mert még ismerem a régi nevén írt válaszait,amikkel nem értettem feltétlen egyet,de elfogadtam,hogy ő ezt szereti,még a sport mozgásban.

de ezen az új nevén olyan,mintha beakad volna nála a lemez,ami folyton csak ugyanazt ismétli.

főleg itt a fogyiban,ahol mimóza lelkű,a test alapvető funkcióval tisztában nem lévő lusták vannak,kár ennyit magyaráznia nekik.

2012. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Én akkor dobtam egy hátast, mikor egy papírevéssel kapcsolatos kérdésnél is elkezdte a tej-gabona slágert, de a papírra simán leírta, hogy hát, kis mértékben nem lehet olyan káros...


Igazából nagyon hasonlítanak az elképzelései a paleo életmódra. Azzal sem értek egyet, de annak a követői talán nem ilyen elvakultak. Ő meg mindazt, amiről beszél azzal magyaráz, hogy az emberi szervezet nem is úgy működik, ahogy arról tudtunk eddig. És akkor milyen forrás alapján mondja ezt? Folyton a tények-tévhitek oldalt linkelgeti. De csak azt.

Aztán a mozgásról szóló részhez nem tudom, mit szóltok. Csakajóga, csakataichi. A futás tönkretesz, a versengés tönkretesz...

2012. szept. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Mert butaságokat ír.

Sporttal nem lehet fogyni, egészségtelen az összes gabona.

Mit eszik ő így? Elég egyoldalú lehet a táplálkozása.

2012. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Én meg még mindig nem értem miért olyan vérlázító az az álláspont, hogy leginkább húst kell enni zöldséggel. Egyébként a ketogén diétákban is tilos a gabona, meg a tejtermék, mégsem tartja ördögtől valónak még a testépítős tudomány sem. Az egészen biztos, hogyha csak húst eszel meg zöldséget, azzal túl nagy hibát nem tudsz elkövetni, és elég változatos is tud lenni. Más kérdés, hogy elég drága.
2012. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!