Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni! De...

Modell szeretnék lenni! De ahhoz fogyni kéne, hogy csináljam? (BŐVEBBEN LENN)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 173 cm vagyok és 60 kg. Minden áron 51 kg szeretnék lenni. Hogy csináljam? Ha nem eszek csak 1 nap 200 kcal-t lefogyok? Kérlek ne írjatok olyanokat h. akkor csontváz lennél meg ilyenek. Köszi

2012. okt. 2. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Kezdjük ott, hogy nem egy névtelen internetes portálon tájékozódsz a helyes táplálkozásról, fogyásról?


Nem kell kenyeret, szénhidrátot, tejet zabálni. Kicsit sem. Hússal, zöldségekkel (gyümölcsökkel, olajos magvakkal) fogyni fogsz.

2012. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a modellkedésnek mért kell mindig összefüggnie a soványsággal. Külföldön és már egyre inkább belföldön is egyre nagyobb a kereset a 120-200 kg-s modellekre...
2012. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pl modellkedem 212 kg létemre és nagyon sikeres vagyok külföldön (németország)
2012. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 212 kg és a nehézkes, beteg, rövid élet között túl sok az összefüggés.
2012. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!