Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem meg a fogadást!...

Hogyan nyerjem meg a fogadást! Adjatok tanácsot, hogy pénzem lehessen! Nagyobb tétről van szó és nem egyszerű!?

Figyelt kérdés

Fogadást kötöttem a társaságommal, mindig cikiznek hogy fogyni akarok, így most összedobnak nekem 70 ezer forintot (ez amúgy nekik fejenként nem sok, mert sokan vagyunk), ha le tudok dobni 20kg-ot!! Időt nem adtak meg, azt én úgy meghatározhatom, hogy egy éven belül!! Azt is tétnek rárakták, hogy ha hamarabb adom le, akkor a tét növekedik. Ha 1 év múlva leszek 20 kilóval könnyebb, akkor 70e Ft-ot kapok, ha 11 hónap múlva akkor 80, ha 10 akkor 90e Ft...stb.stb. Havonta 10 ezerrel több.


Szóval én 27 éves vagyok, 170 cm magas és 71 kg. Sportolok, napont kocogok 30 percet. Régen 65 kg voltam, akkor futottam napi 1 órát.


Nos...amiatt nehéz, mert a fogadás szerint 170/50 kg a célsúly. Ezt hogyan valósítsam meg úgy, hogy nem esek össze (azaz milyen normál diétával tudnám megcsinálni?)?

Továbbá az is benne van a fogadásban, hogy nem vízkúrával adhatom le, hogy csak 1-2 napig mutassa a mérleg hogy 50 kg vagyok és akkor utána jo-jo effektussal visszajön minden. Szóval egy tartós fogyásról lenne szó, mert a fogadásban az áll, hogy amikor megmérem magam majd és 50 kg-ot mutat a mérleg, akkor azt tudni kell tartani.



"Szerencsémre" az szól, hogy szerintem könnyű a csontozatom. Nem vagyok vastagcsontú és széles hátú, izmos, stb.stb. Szóval a túlsúly ami most van rajtam az tényleg leadható tiszta zsír.


Tanács? Szerintetek?



2012. okt. 4. 11:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Tudom, hogy hü.lyék vagyunk, de minden évben kitalálunk valami nagy b.romságot, amire fogadunk.)
2012. okt. 4. 11:42
 2/17 anonim ***** válasza:
20 kilót leadni szerintem sok. 170/50-es csaj közelebb áll a gebéhez..
2012. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
keress szakembert, csak el ne mondd neki, miért akarsz lefogyni...
2012. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
170/50 szerintem már betegesen sovány. Nekem az egészségem többet érne.
2012. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az is röhej, hogy egy nagy társaságban nincs egy normális ember aki azt mondja, "bameg Bözsi (nem tudom mi a neved, csak példa), ne akarj anorexiás pcsa lenni".. Egyszerűen felfoghatatlan..
2012. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Voltak itt már durvább fogadások is, csak nem fogyóval kapcsolatban. Ezek elvetemültek én tudom.....
2012. okt. 4. 12:01
 7/17 anonim ***** válasza:

A szokásos szálkásító dietával talán elerheted, minimális CH, sok feherje, gyümölcsök hátterbe szorítva, inkább több zöldseggel. Meg persze kalóriaszámolgatással.

DE 170 cm-hez 50 kg nem túl reális, ahhoz már csontsoványnak kell lenned, keves izommal, ami egeszsegtelen.

Ahogy az egyik válaszoló írta, nekem is fontosabb az egeszsegem. 13 evesen lehet belementem volna ilyenbe, de felnőtt fejjel nem. De hát te tudod...

2012. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

Ugyan a kocogástól néhány év múlva csúnyán fájni fog a térded, bokád deee...


Fogyáshoz, tehát zsír leadásához csak a túlzott keményítő és tej fogyasztást kell elhagyni. Ha húsokat és zöldségeket, zsírt eszel akkor a hormonrendszered normalizálódik, cukorbetegség, szívbetegség javul.


[link]


Na most, így fél éven belül meglesz az eredmény. Mivel egészséges táplálkozásról van szó, gebére nem nagyon tudnál lefogyni vele. Akkor nagyon keveset kéne enni, de akkor lassulna az anyagcseréd.. az nem nagyon megy. Ha van rajtad 20 kiló felesleg, akkor ~5-6 hónap.


Ha nehezen megy, akkor glutén és tejmentes étrend, mert lehet a glutén okoz hormonális problémát, ami az elhízást okozza, fogyást nehezíti. Ezt (már a problémát) pajzsmirigy hormonszint vizsgálattal lehet igazolni. Számít az inzulin rezisztenciád, erre is van vizsgálat. Vizsgálatoktól függetlenül is alacsony ch bevitel (semmi müzlis, kenyeres cukros akármi) sok hús, zöldség, gyümölcs és lehetőleg semmi tejtermék kell.

2012. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Harcművesz!


a zabpehely, mez nem kompromisszum nálatok?

2012. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves


Ember nézd már meg az adatokat! A kérdezőnek hol van szüksége ilyen drasztikus dolgokra. Inkább azt tanácsolnád, hogy hülyeség 20 kilót leadni egy fogadás miatt..

2012. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!