Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gond az hogy elhiztam,17...

A gond az hogy elhiztam,17 eves vagyok fiu es 90 kg vagyok, a problemas terulet has es fenek tajt van, tudnatok adni valami tanacsot hogyan fogyjak? Es szeretnek kozben izmot is fejleszteni bicepsz es hazismot valaki valami tanacsot tud adni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok bunkó lenni, de HASZNÁLD A KERESŐT. Légyszíves.
2012. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Probáld a mindenapjaidba beépíteni a mozgást. Ez bármi lehet,amit szeretsz. A futást nem javaslom annál inkább az úszást. Hetente legalább 3-4-szer 1 óra. Az étkezésedre is figyelj oda. Kerüld a fehér cukrot és lisztet.

Az izomfejlesztéshez súlyzó edzést ajánlok,de ezt konditeremben. Ott meg is mutatják a gépek használatát és egy edzéstervet is összeállítanak Neked! Sok sikert! :-)

2012. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Mi a magasságod?
2012. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
180 cm magas vagyok :)
2012. aug. 27. 15:44
 5/5 anonim válasza:
Ahoz tényleg kicsit sok a 90 kiló. Hogy sikerült elhíznod?
2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!