Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak, hogy fogyjak...

Mennyit fussak, hogy fogyjak már?! Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
2-3 naponta szoktam futni(mellette naponta tornázok Rubint Réka dvdre),olyan 2,5-3 kmt.Egy barátnőmmel futok,és addig futunk,amíg bírja.Egyszer már fogytam 16 kgot,ugyanígy.De most 3 hét alatt csak 1kg ment le.Pedig semmi nasi nem volt,és az adagok is kicsik.Legtöbbször gyümölcsöt eszek,meg zöldséget.Mennyit fussak/fussunk,hogy hasson már valamit is?Ez nagyon idegesít,hisz minek szenvedjek,hogy ha nem is látszik,még kgokban sem..
2009. aug. 5. 08:49
 1/4 anonim válasza:
A fogyás 15 percen túl fogyaszt, addig nem. Egy ismerősöm nagyon látványosan fogyott, és izmosodott a futástól, tényleg meglepődtem! Heti 4-5-ször fut 1 órát.
2009. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én heti 4x futok 30-40 percet,,és fogytam.
2009. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és mennyi ideig[ hétig, hónapig] kell futni, hogy látszódjon valami zsírveszteség?
2009. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem a súlyod most csak stagnál és a múltkori futásnál az úgymond "víz" tűnt el most pedig már tényleg a zsír fog eltűnni rólad. ne hagyd abba kitartást hozzá. :)
2009. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!