Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy milyen kondigép...

Ki tudja, hogy milyen kondigép ajánlott magas, de nagy súlyfelesleggel rendelkező fiatalnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni rendszeresen sportolni és valamilyen anyagilag kedvező módszer után kutatok. Van egy kis spórolt pénzem és arra gondoltam, hogy használtam veszek egy kondigépet, amire aztán akkor ülök rá, amikor csak akarok. Szobabiciklit nem akarok.

Köszönöm a tippeket!


2012. okt. 16. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jol gondolod, mivel a szobabicikli valoban nem eri meg anyagilag, inkabb a szabadba menj mozogni! Anyagilag kedvezo a szamodra, egy kenyelmes cipo, amiben aztan lehetoseged van setalni, majd menetelni, tehat gyorsitod a tempot, mivel neked a fogyas a celod, ezert ezzel kell elkezdened, eloszor leadni a sulyt, mivel a kondi nem egeti a sulyfelesleget pl.
2012. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem otthon nem edzenél.majd holnap...

elöször nem diétáznod kellene?

2012. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!