Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most ilyenkor mit tegyek...

Na most ilyenkor mit tegyek vagyis mit kéne tennem? Egyek vagy inkább ne, melyikkel ártok többett magamnak? Azért nem szeretném ha a testem éhezne de azt se szeretném, hogy elhízzak akkor?

Figyelt kérdés

eddig rendben volt minden, egészségesen étkeztem és jókat sok hús, hal, túró, zöldségek, gyümölcsök, teljes kiőrlésű gabona-ebból kevés és zabpehely vagy kenyér reggelire de most

nincs pénzünk egyéb okok miatt anyukám konyhásnéni, és egész héten az van amit ő hoz/kap (na nem kell álszentnek lennem hoz bőven ételt de nem ellopja vagy ilyesmi hanem mert oviban dolgozik és rettentően sok étel megmarad mert nem eszik meg, van olyan hogy tálca számra az uzsonna 15-20db alma stb

és most csak az van amit az oviban van étel

reggelire barnakenyér van valamivel (eddig sonkát ettem de most nem bírjuk megvenni ezért pl tegnap az oviban párizsis kenyér volt uborkával így ma azt vittem suliba) ebédre volt a héten kelkáposztafőzelék fasírttal így azt ettem ebédre és vacsira is mert ebből volt sok, volt még rizs töltött csirkemellel, májgombócleves és tökfőzelék pörkölttel, szokott lenni vajaskurmpli valamivel, levesek, főzelékek-lencse, bab, borsó, finom, sóska, spenót, káposzta és nagyon sok rakottétel vagy tésztás étel

nekem most a vacsorám is ez mert ez van

kérdésem: ehetek pl párizsit vagy inkább ne egyek reggelire semmit, ehetek főzelékeket vagy inkább ne és rágcsáljak el helyette egy almát ha az van

van ovi tej abból ihatok vagy azt is hagyjam ki

mit lehet ilyenkro tenni

egyek úgy mint az "ovisok" vagy válagossak és ha nekem nem felel inkább nem eszek hanem 3 nagy pohár víz és jóllaktam


2012. okt. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nezdd meg az ovis tejen mennyi kcal van benne.Ha eleg sok hagyd ki.Azt ne csinald hogy nem eszel.Inkkabb egyel reggelire amennyit szoktal es a suliba vigyel 1-2 almat es azt edd meg.Csak addig egyel ameddig ehes vagy fott eteleknel.Vacsorat legalabb lefekves elott 2 oraval egyed es olyan kajat valassz amiben a legkevesebb kcal van.A fogyokurat semmikeppen ne add fel|

Sok sikert!:)

2012. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el a túrót (tej tőgyváladék sok állati hormonnal) és a teljes őrlésű kenyeret (szénhidrát, glutén bomba).


A kérdésed egyébként kemény. Reggelire az anyagcseréd miatt mindenképpen egyél valamit, és törekedj arra hogy húst és zöldséget szerezz. Ha nincs hús, akkor egyél azt ami van, így marad pl. a párizsi. Jobb mint a gyümölcs, még ha nem is jó minőségű (de legalább több fehérje és zsír van benne mint a gyümölcsben, de sajnos határeset mert általában minősíthetetlen sz.arok ezek a húspépek).


Ha a főzelék lisztes, akkor az alma jobb, de lehet több alma kéne nem egy!


A tejet mint tejtermék elfelejteném. De leírom miért. Tápanyag tartalma alacsony (ilyen szempontból a sajt értelmesebb) DE elég marha inzulint, hormonokat tartalmaz (a joghurthoz, kefirhez hasonlóan) ahhoz, hogy a saját inzulinszintedet megnövelje. Ez zsír raktározáshoz (és a zsírégetés csökkentéséhez) vezet, meg egy sor lassan kialakuló betegséghez, éhség érzéshez.


Kár, hogy az ovisok nagyon rosszul esznek, ha nem jó a kaja a gyümölcs kisegít, vagy némi zöldség. Jobb mint egy lisztes főzelék..

2012. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát a sok ovis tejből szoktam csinálni túrót

kefír vagy joghurtot azt eszek mert kapnak heti 2szer uzsonnához és mivel natur így ők nem eszik meg ezért anya hazahozza (vagy menne a moslékba)

reggelire barnakenyér mindig van azzal nincs gon dé sáltalában a zöldség is adott hozzá és valamilyen feltét(párizis, vastagkolbász, sajtkrém, medvesajt, körözött, zsardinia vagy tojáskrém általában)

van hogy csak főzelék abból szoktam enni mert abból sok megmarad és egy almával nem lakok jól azt meg nem tehetem meg hogy 3-4db-ot egyek meg mert rajtam kívül még van apa és 3testvérem is így nekik is kell hagyni

2012. okt. 18. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Akkor most NAGYON figyelj, kérlek.


Leírom mi lesz az elkövetkező években, nem kell szentírásként venned, de nagyon nagy hasznod származhat belőle.


Először is úgy tanulsz, mintha az életed múlna rajta. Azért, mert egészségesen élni nem lehet olcsón. Ez tény. Pénzhez meg szerencse és KÉPZETTSÉG kell!


Tehát most eszed ami van, mert forradalomhoz közelítünk, rosszak a körülmények és sajnos rosszabbak is lesznek. DE amint teheted, és elég képzett leszel olyan munkát keresel majd, amiből valóban meg tudsz élni, esetleg családot alapítani HA lesz rá anyagi forrásod, mert úgy gyermeket vállalni hogy párizsis zsemlével etetem nincs értelme.


Írd fel, jegyezd meg amiket az 1. HSZ-ben írtam.

Ha lesz pénzed akkor nagyon sok zöldséget és húst egyél, gyümölcsöket és olajos magvakat is. A kenyérféléket, párizsit (húspép) krumplit, tejféléket, kukoricát hagyd meg a szegényeknek. Azért ezt adják a kórházakban, óvodákban mert olcsók, sajnos nagyon rossz minőségűek is.


Ebből tanulhatsz, és a helyedben egy komoly célnak tűzném ki, hogy ezt megvalósíthassam. Addig is mértékkel egyél, ennyit tehetsz. A tejféléket akkor is felejtsd el, mert együtt a gabonákkal (szénhidráttal) nagyon zsírosíthatnak. Ugye a borjú hizlalására van a (tehén)tej, nem az ember etetésére.

2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

harcművész:

nincs pénzük másra, ez neked magas?

Kérdező egyél mindenből kevesebbet,hagy a parizert a csudába az nagyon ócska de 2 dzelet abból sem fog megártani,főzi tej ,túró szerintem mehet

2012. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!