Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne Lefogynom?

Sikerülne Lefogynom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerülne 6 hónap alatt 10 kg-t fogynom úgy , hogy tízóraizom (mondjuk egy kiflit) és ebédre valamilyen gyümölcsöt eszem .(pl.: almát). Tehát már nem vacsorázom. Délután-este folyamán pedig tornázok. 20 perc fitness edzés, és 20-30 hasprés. És még + a tesióra, meg a hétvégi úszások, és amíg jó idő van biciklizés is . A 6 hónap az csak egy kijelölt időszak , tehát ha kell én 1-2 évig is diétázom , meg utána is ügyelek arra,hogy a súlyom megtartsam , csak először be kellene indítani a fogyást. Amúgy a cél 20 kg leadása. Ezért szeretném a véleményeteket kikérni. Előre is köszönöm! Mellékesen : 160 cm és 71 kg vagyok .
2012. okt. 20. 16:42
 1/7 anonim válasza:

Ha kitartó vagy bármi sikerülhet! :D

Hajrá! Én szorítok! De szerintem elég, hogy ha csak 60 kg adsz le..De miután elérted a kitűzőtt súlyt azután se hagyd abba a sportolást mert könnyen visszahízhatsz! :)

Vezess naplót(esetleg blogot) a fogyásodról, ezek is sokat segítenek.

2012. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tízórai? és hol a reggeli? ha a reggelit kihagyod a diétából akkor nem fogsz tudni lefogyni...meg napi egy kifli meg egy alma nem elég! Reggelire egyél teljes kiörlésű szendvicset, tazóraira jöhet az alma, ebédre rendesen egyél csak mértékkel uzsonnára és vacsorára zöldséget vagy salátát...de ahogy te írod napi egy kifli meg alma az már kínzás a testednek
2012. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Kitartó leszek . És kedves első kommentelő köszönöm hogy szorítasz nekem :D !



Második kommentelő: Már úgy megpróbáltam ,hogy reggelizek ,tizóraizom , meg ebélek , és vacsorázok ... ahogy te irtad mértékkel , meg vacsira gyümölcs- zöldség, de úgy nem akart sikerülni pedig 2-3 hónapig csináltam úgy , és akkor elhatároztam hogy ha ez így nem fog menni , akkor valamit lépni kell. De köszönöm a véleményed ! :)

2012. okt. 20. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csak x ideig akarsz lefogyni akkor jó lesz koplalj csak. De ha tartósan jojo effektus nélkül sovány szeretnél lenni akkor fail. Jah vagy ha anorexiás akarsz lenni....

Egyébként a reggeli nagyon fontos és ne kiflit egyél hanem teljes kiőrlésű dolgokat felvágottként sonkának. A legfonosabb a zöldség és a fehérje (sovány húsok amik mellékesen egyáltalán nem is hízlalnak meg halak, túró) Ha nem eszel főtt ételt tönkre megy a gyomrod, bár attól is hogy ennyit eszel. Nem értem mért akarnak az emberek minden áron koplalni meg szenvedni -.- egészséges ételeket kell választani nem szarokat és akkor nem kell éhezni. Meg 20 perc fitness az semmi. Ugyan úgy mint a tesi óra az említésre se méltó, töltelék óra ahol a diákok semmit se csinálnak. Ennél azért több időt kell fektetni a testmozgásba. Napi 1200-1500 kalória legyen meg. Ha meg nem hallgatsz rám és elkezdesz így koplalni majd 1 év múlva gondolj rám (amikor vagy anorexiás vagy 90 kiló leszel)

2012. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, sikerülni fog leadni magadról az összes izmot, és a végére ugyan annyi zsír fog rajtad maradni. Én most hagytam abba a diétát, lassan visszaszoktatom magam a döbbenetes mennyiségű kajára. Nekem évente többször kell diétáznom, versenyek számától függően...
2012. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Megfogadom a tanácsodat, és úgy fogok táplálkozni ahogy te javasoltad, és a mozgást is növelni fogom . Remélem ilyen érvek és kitartás mellett sikerülni fog . Különben most hogy belegondoltam ,teljesen igazad van , hogy fölösleges koplalni , mert a duplája sőt akár a triplája fog visszajönni a leadott kilóknak. Persze ha sikerül x kg-t leadnom, vagy a kitűzött célt a 20 kg-t, akkor sem fogom abba hagyni a mozgást. Még egyszer köszönöm !



Másik kommentelő: Teljesen igaz, hogy az izmot leadnám, és a zsír megmaradna . Erre már volt egy élő példa is . Barátnőm járt így ezelőtt 2 évvel . Nagyon leakart fogyni,igaz hogy a testsúlya csökkent, de szinte alig látszott , hogy a zsírból ment volna le valami . Köszönöm hogy írtál !

2012. okt. 21. 10:59
 7/7 anonim válasza:
Szia:) Én 160 cm vagyok, és most már 50 kiló:) tavaly télen durván felment hatvan kilóra a súlyom, mert elengedtem magam:) azt követő nyár végére sikerült leadnom tíz kilót, úgy hogy csak ebédre ettem egy közepes adag főtt ételt. nekem akárki mondhatja hogy visszaszedem, én ehhez a napi eggy étkezéshez hozzászoktam, és nem is akarok máskor enni:) reggelire talán egy kis joghurt vagy műzli :) sok sikert neked:) biztos sikerülni fog:)
2013. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!