Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Rubint Réka vagy a Béres...

A Rubint Réka vagy a Béres Alexandra dvd a hatásosabb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 18:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is Réka a legjobb,mert az edzés végére padlón vagyok.Alexandra tényleg uncsi mert nem érzem hogy megmozgatott.
2009. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
egyértelműen Réka :)
2009. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
91%
Nekem mindkettő van dvd-n, mindkettőt nagyon szeretem. Egyik nap az egyiket, másik nap a másikat csinálom végig.
2009. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Béres Alexandra!!

Én Rékát nem birom. Igaz, tényleg csinosabb, de szerintem teljesen kiboríóak a szövegei, h ne hagyd abba, meg mibnden, holott ő föláll és csak dumál. Szandi csinálja velünk végig, és szerintem ez hatásosabb buzdítás.

2009. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek, szerintem is Réka:)
2009. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő jó, érdemes a kettőt kombinálni.

Réka: lendületes, és van lehetőséged, hogy csak egy testrészre dolgozz keményen rá, úgy osztod be a 20 perces blokkokat, ahogy akarod. Bár személy szerint én egy sima 20 perce után is izzadva a padlóra rogyok, pedig nem ma kezdtem. :D

Alexandra: az egész testet megmozgatja, minden izomcsoportra dolgozhatsz. Megizzaszt ez is, ha becsülettel végigcsinálod, de személy szerint annyira nem purcanok ki a végén, mint egy Réka 20 perctől. :)

2009. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
93%
béres
2009. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

Tudom, hogy nem új a kérdés, de pont most vált aktuálissá a dolog.

Tehát régebben Rékáztam, már szinte kívülről fújom a cd-it, annyira sokat csináltam. Aztán terhes lettem, akkor nem tornáztam.

Most gondoltam letöltök valami alexandrásat....Na, hát inkább Réka.

Nagyot csalódtam az Alexandrában. Mikor tornázik nekem egyáltalán nem egy olyan nő jut eszembe,akire hasonlítani szeretnék(mármint alakban)a hangja, ahogy beszél eszméletlen kényes...ágy, kátttóóó wáááá.

maradok a jól bevált Rékánál!:)

2010. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mindkettő jó.

Tényleg Rékásban jó, h mindig beszél, meg buzdít h csináld. Tegnap is mikor csináltam a RR-at, leakartam pihenni egy picit, mikor leülök akkor meg éppen mondja h keljek fel és csináljam XD.. sztem nagyon jó, főleg a 2009-es. Alexandrás unalmasabb, de jó az is :)

2010. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
75%

Réka!!!

sokkal jobban megdolgoztat szerintem.rólam 5 perc után már szakad a víz :D

2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!