Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Rubint Réka vagy a Béres...

A Rubint Réka vagy a Béres Alexandra dvd a hatásosabb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 18:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

összekeverve a leghatásosabb:D

Én úgy szoktam, hogy a hasizom az csak réka, comb az mindkettő és popsi is mindkettő. Kar és hát pedig csak Alexandra. Garantált siker:D

2010. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
Nem próbáltam még Rékát. Alexandra nekem tökéletesen megfelel. Vannak nehezebb és könnyebb dvd-i is, az Új kihívás a legnehezebb. Réka nem szimpatikus. A hangja, a megjelenése és az, hogy nem csinálja végig a gyakorlatokat. Engem Alexandra jobban motivál azzal, hogy folyamatosan látom, mit és hogyan csinál. Nem veszem észre, hogy eltelt egy óra. :)
2010. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
* és az izmokat sem terheli meg annyira. Ha hátfájós vagy, vagy egyéb problémád van az ízületeiddel, akkor Alexandrát válaszd.
2010. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem akkor is Béres Alexandra!

Oké, hogy Réka csinosabb, de az, h végig csinálsz minden nap egy Béres Alexandrás dvd-t, még nem jelenti azt, h úgy fogsz kinézni, mint ő. Neki is van zsírégetéses, meg olyan is, ami izmosít.

A Réka dumálásától nekem föláll a szőr a hátamon.

Az meg, h abba hagyja a gyakorlatot szerintem nem a legjobb. Alexandra pedig végigcsinál mindent.

2010. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
Még minidg tartom, hogy Réka, akkor is ha nem cisnálja végig, mert úgy mondja hogy "csináljaaaaaaad, ne hagyd abba, gyerünk, stb"...hogy nem is bírom abbahagyni..persze emberfüggő...aki előitéletsebba annak gondolom uncsi szandra
2010. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Réka!
2010. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem Réka hatásosabb,de variálom a Béressel együtt:)
2010. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%
Én Rékára szavazok, még sose tudtam 100%-an végig csinálni, igyekszem nem letenni a lábam, vagy szusszanni fél pillanatot de sohase megy. Attól hogy még ő maga se bírja végig (vagy bírja csak nem csinálja mit tudom én) legalább nem érzem olyan bénának magam, hogy néha én is pihenek 2-3 másodpercet.
2010. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!