Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókurát tudtok...

Milyen fogyókurát tudtok ajánlani egy 13 éves tinilánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükségem van rá!!!

Segítsetek!?!..



2012. nov. 9. 18:22
 1/8 BBJJ válasza:
elsorban fel a fejjel a negativ kritikaval ne foglalkozz! a te korodban nea legjobb fogyi ha mozogsz . sokat. pl gyors seta. gorkorcsolya. szerintem a gorkorinal nincs jobb sport :) aztan a teli hosszu esteken egy ota torna otthon. vmi jo zenet kapcsolj es tornazz ugralj vagy barmit csinalhatsz. csak mozogj. keruld a cukros uditot. inkabb vizet igyal. ha megkivansz vmit edd meg. mindegy mi az kapd be. a lenyeg a keveset egyel. reggeli lehet boseges. napkozben ugyis lemozgod :) este mar ne egyel. ha szereted a savanyukaposztat azt ehetsz. nagyon jo zsiregeto es segiti az anyagcseret. hat en igy fogytam harom het alatt 5 kilot. kitartast sok sikert. es csak lazan. menni fog :) a lenyeg a ne koplalj mert akkor megbetegszel es muszaj lesz enned. puszi :)
2012. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
délig minél kevesebbet, ha reggel jól telizabálod magad ne várj csodát. minél több zöldség-gyümölcs és sok testmozgás, lehetőleg reggel. sok szerencsét!:)
2012. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mekkora baromság idézem:

"délig minél kevesebbet"

pont, hogy délig kell többet enni, és délután pedig csökkenteni az adagot. és reggelire kell pont jól "telizabálnod magad", mert az tölt fel energiával az egész napra. ha jól bereggelizel, akkor nem fogsz annyit nassolni napközben (mert kevésbé leszel éhet), mivel a szervezetednek lesz energiája.

reggelinél figyelj oda, hogy a te szervezetednek szükséges fehérje-szénhidrát arány meglegyen (fehérje hirtelen órás energia boost amitől felébredsz, szénhidrátból pedig lassan szabadul fel az energia. a jó arányt ki kell tapasztalni) és persze jó sok rost. én sparos magkeverékes müzlit (a sárga zacsisat) szoktam reggelizni 5 evőkanál müzli, 1 evőkanál zabpehely és 1 bögre tej :) 3-4 órára jól lakok és felölt energiával :) nekem ez pont ideális, de volt időszakom amikor tojásrántottával és egy jó szelet kenyérrel kezdtem a napot.


most mondjuk van rajtam kb 10 kiló plusz de csak mert lusta vagyok sportolni és az unalmas egyetemi órákat nasizással töltöm :D de teszek már ellene, elkezdtem sportolni. ahogy ismerem magam 2-3 hét sport és némi önuralom (nem nasizni órán :D) és le is olvad ez a 10 kiló :) de ha sikerül akkor többet nem állok le a napi 1 órás aktív sportolással :)


te is sportolj, annál jobb módszer nincs :)

2012. nov. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én mindig szoktam tornázni
2012. nov. 10. 11:15
 5/8 A kérdező kommentje:

162cm vagyok, és 45 kg

de én még kevesebb akarok lenni

2012. nov. 10. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
165cm és 45kg?! Felesleges fogyókúrázni..
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BBJJ válasza:
te inkább egyél :)
2012. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah bocs. anorexia. menj inkább orvoshoz.
2012. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!