Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek változott valamit...

Szerintetek változott valamit a testem egy hónap alatt? (heti képekkel+blog) 16/F

Figyelt kérdés

Tehát egy hónapja elkezdtem egy zsírégető életmódot. Blogot vezetek az alakformálásomról. Minden nap , amikor tudok írok blogot és hetente feltöltök magamról egy képet. Sajnos az utóbbi két hétben beteg voltam (torokfájás, nátha) és így ki kellett hagynom az aerob edzéseket (esti 45perces kocogás). Ha az elmúlt két hétben lefutottam volna 2x4 alkalmat, akkor biztos szemmel láthatóbb lett volna ma a változás, de remélem, hogy majd egy hónap múlva ilyenkor a heti 4x futással és súlyzós edzéssel remek változást lehet majd látni. Étrendet tartok, súlyzózok, fehérje turmixot iszok és sok egészséges ételt eszem.


Tehát térjünk át az eredeti kérdéshez.


A blogom címe: [link] -itt teszek közzé naponta és osztom meg magamról a képeket hetente.


Így kezdtem: [link]


és a mai friss fotó pedig: [link]


Szerintetek változtam valamit?



2012. nov. 10. 20:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Igen, kifejezetten látványos a változás. Gratulálok, így tovább.
2012. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az ilyen hozzászólások óriási nagy kitartást adnak nekem a folytatáshoz!
2012. nov. 10. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Kinagyítottam a képet, és én nem látok változást, Ha van is akkor minimális. A kép egyébként csalóka. Mert az első képen kiengedett hassal, izmot nem befeszítve pózolsz. A második képen keményebb állás, és izompózolás van. A has körüli "úszópárna mindkét képen ott van. Mellnél sem ment le a háj.. 1 hónap alatt sok változás nem is lesz. Én azt tanácsolom neked, hogy csináld fél évig, és utána tedd össze a képeket. Na akkor lesz látványos változás.
2012. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van, ahogyan mondod! A mellből súlyzós edzésekkel tudok zsírt leadni? Az általános zsírtakaróból pedig aerob edzéssel?
2012. nov. 10. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van változás, úgy látom, nagyonis sokat fejlődtél, ahhoz képest, hogy még csak egy hónapja!!!! És kíváncsian várom a félévvel későbbi fotót is, tuti lesz látszatja bőven, abba ne hagyd!
2012. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért gyúrj intelligenciára és agyra is, mert a nő azt is szeretik :))
2012. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

változott.

17/L

2012. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 20:23 vagyok

Először is el kell döntened hogy fogyni akarsz vagy izmot is akarsz növelni. Feltételezem hogy izmot szeretnél növelni. Akkor nem árt ha tudod hogy eleinte a mérlegre állsz majd azt fogod észrevenni hogy bár a hasadon az "úszópárna" kisebb lett, de súlyra még nehezebb is lettél mint voltál. Ez így normális.

Azt is tudnod kell hogy nincs olyan hogy innen és onnan akarok lefogyni. Ez nem megy. Ha elkezded az edzést akkor mindenhonnan fogyni vagy izmot fogsz növelni. Nem árt bizonyos szabályokat be tartanod.

1. Figyelned kell a megfelelő táplálkozásodra. Egyél sok csirkét, halat. Kerüld a tésztaféléket, kenyeret, cukrot.

2. Igyál sok folyadékot

3. Minden edzés után igyál meg egy pohár fehérjekiegészítőt. (ez kell az igénybe vett izmoknak)

Minden edzés előtt legyen 5-10 perc kardió (hogy bemelegítsd az izmaidat.) majd a megfelelő súlyzós edzéseket csináld. Nem az a fontos hogy 2 órán keresztül emelj súlyokat hanem az hogy minden egyes alkalommal a megfelelő izmokat mozgasd meg.

Ha azt akarod hogy a hátad és a karod legyen izmos akkor megfelelő súlyokkal, gépekkel azokat mozgasd meg.

Mondjuk legyen egy előre elkészített edzésterved.

Nekem nőként úgy van hogy első nap csak láb és has edzésem van. a következő edzés nap kar és has.

Nem árt azt is tudnod, hogy az igénybe vett izmoknak is kell a pihenés. Így kezdőként eég ha minden másnap mész csak edzeni.

Minden edzés után fontos hogy csinálj 10-20 perc kardiót megint. A kardiónál fontos hogy magas pulzus számod legyen (150) ennek köszönhető az állóképességed, és az hogy a kis hájaid eltűnjenek.

De legyél továbbra is kitartó, és csináld. Fél év múlva jogosan leszel majd büszke magadra, Akkor ár tuti hogy kinagyítva sem fogok úszópárnákat látni.

2012. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 vagyok! Mindent megadnék ha lenne egy olyan kép amin éppen elkezdtem edzeni :D annyi hogy én már 2 éve edzek. Már jó ideje olvasom a kérdéseket itt hogy "Fogyhatok-e így..." meg ilyenek de eddig te vagy az egyetlen értelmes ember aki nem hülyeséget csinál találomra hanem utánanézett a dolgoknak! Gratulálok te vagy a 3. olyan kérdező (kb 5 hónap alatt) aki tudja mit kell tennie hogy elérje célját, nem lusta, nem hisz az ilyen-olyan bogyókban egyszóval ÉRTELMES! Gratulálok csak így tovább!
2012. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenképp tovább fogom folytatni a mostani életmódom, csak keresek egy új edzéstervet, mivel a jelenlegi az, hogy kedden: bicepsz, csütörtökön: mell és pénteken: tricepsz. Ez alapján fogok összeállítni egy új edzéstervet: [link]


Az étrendemben a fehérjét fogom növelni és összeállítok egy saját edzéstervet, mert eddig csak találomra szoktam enni, viszont igyekeztem, hogy abban legyen fehérje. Tehát holnaptól csinálok egy új edzéstervet és étrendet, amihez a hozzávalókat beszerzem a jövő héten!


20:23- így van, izmot szeretnél nölveni, edzések után fehérje turmixot iszom 3-4dcl vizzel és nem pedig az ajánlott 2,5dcl-el. Hogy miért? Megkérdeztem pár testépítőt a suliban és azt javasolták, hogy 3-4 dcl-el igyam a turmixot, mivel a fehérje a vízzel szívódik fel az izmokba. Tervezem beiktatni az étrendembe második táplálékkiegészítőként a multivitamint.


21:17- ez így van, nem szedek semmilyen bogyókat. A kreatinról tudom, hogy fontossági sorrendben egyáltalán nem az első, ahogy sokan hiszik. Aminosavakon gondolkozom, de még kezdő vagyok és nem látom jelentősségét annak, hogy aminosavat használjak, viszont fehérje turmixot iszok edzések után.


Hány kalória lenne nekem az ideális napi bevitel szerintetek? (79kg- 181cm vagyok, viszont a magasság nem lényeges)

2012. nov. 10. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!