Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt sikerülhet így...

2 hónap alatt sikerülhet így lefogynom 10-12 kg-t? 15/L LENT

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban felszedtem jópár kilót..olyan 10-12 körül saccoltam,173 magas vagyok és 58-60 kg voltam.Eddig 36-os körül volt a méretem,azaz S-es.(volt amiből ritkán 38-as kellett) Az utóbbi időben felpróbáltam egy 38-as nadrágot,szerencsére rámjön,de nem áll olyan jól..pedig azt hittem rám se jön.November 26.án(hétfőn)kezdeném a diétát,és január végéig csinálnám.Eddig mindent ettem,kenyeret,csokit,cukrosat stb..most ezeket elhagynám..Naponta nagyon keveset ennék,fehérjedús ételeket+fehérje shaket és heti 5-6 órát edzenék(hol elliptikus tréneren,hol futópadon)mellette fél órát súlyzóznék,és erősítenék.A hasam eddig szép izmos és feszes volt,most pedig megjelent rajta 1-2 hurka(a hízás előtt is sportoltam rendszeresen).Kérdeztem anyukámat,ő azt mondta hogy rendben lenne,mert ugye az én koromban még könnyen fogyunk..Szerintetek sikerülhet,ha tényleg mindent beleadok,és nem csalok?:/Úgy szeretném a régi ruháimat hordani,csak nem merem mert hülyén állnak..gyűlölök így lenni.Sehova sincs kedvem menni,anyukám meg csesztet hogy csomó ruhám van mégis csak kettőt-hármat hordok..Tudna nekem valaki segíteni?Vagy leírni a tapasztalatát,hogyan fogyott ennyi idő alatt?

Előre is köszönöm! Barbara(15 éves vagyok)



2012. nov. 20. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem realis a celkituzesed, es amennyiben betartod amiket irtal menni fog. Az unneek egem sem erdekelnenek kulonosebben, azert az egeszsegem, szepsegem fontosabb mint nehany suti.
2012. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi a bíztató kommenteket!:) remélem menni fog :]
2012. nov. 23. 21:37
 13/15 anonim válasza:

én egy olyan fogyi kúrát próbáltam amivel 5kg-ot fogytam egy hét alatt

ez IGAZ!!!!

én pl:2 nap alatt 2,5 kilót fogytam.

nem kell hozzá éhezni a neve WASE szelet nagyon hatékony ha azt eszed 1-2 hónap alatt visszanyered ideális testsúlyod.

minden cora,auchan,tesco...stb helyeken megtalálod a kenyeres részlegnél:)))))))

fogadd meg a tanácsom nekem segített. csak ez segített:)

2012. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon rendes vagy :) köszi kipróbálom
2012. dec. 4. 15:50
 15/15 anonim válasza:
ááá, nem volt időm végigolvasni a leírást, meg a válaszokat, de én 11 kilót fogytam 2 hónap alatt, saját diétával és nem éheztem közben egyeltalán. Ha érdekel valakit a diéta, személyesben keressen meg, de ragaszkodom hozzá, hogy az illető tényleg akkor keressen fel, ha tényleg muszáj fogynia! (Nem kérdező, ezt az utolsó mondatomat nem Neked szántam, hanem úgy mindenkinek)
2013. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!