Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért ilyenek az emberek...

Mért ilyenek az emberek (többsége? )?

Figyelt kérdés
Életmódot változtattam már jó pár hónapja szépen lementek kilók igaz nem annyi amennyit szerettem volna de megvoltam elégedve az alakommal ezért néha-néha ettem egy kis péksütit vagy kalória dúsabb ételt. És mindig amikor ilyet meglátnak, egyből elkezdenek beszólni hogy hú az egyébként nem fogyókúrás ám. Pl anya: kiskorom óta kiakartam próbálni az édes rántott palacsintát (2db ot ettem) erre amikor csinálom elkezdi hogy hú milyen hizlaló és még be is panírozom...ő régóta fogyókúrázik (nem sok sikerrel) de az olyan dolgokat amiket javasolok hogy ennie kéne hát ő azt nem szereti, mikor mondtam hogy jöjjön velem kocogni azt válaszolta hogy inkább kövér marad de mindig panaszkodik és megőrjít. A másik az osztálytársaim akik olyan hülyeségeket találnak ki, hogy egy nap egyszer esznek, vagy nem esznek és ezzel majd milyen jól leadják a kilót. Ketten kérdezték meg hogy mit egyenek meg mozogjanak, mindent részletesen el mondtam mi válik be, erre az egyik esténként mekiben kajál a másik meg kijelenti hogy ő egyébként csak egyszer eszik...hát akkor minek kérdeznek?! De a második látta hogy ma ettem a szokásos reggelim, 2 toast tk kenyér sonkával és egyből beszól, hogy az hizlal, kezében egy fél literes kakaóval (most akkor fogyózik vagy nem?) Összeállítottam magamnak egy életmódot ami tartható eredményes és semmi szenvedés és akármikor eszek valamit egyből megnézik és ha olyat látnak ami a köztudatban hizlal akkor "háh az nagyon hizlaló ám" pedig nincs hizlaló kaja csak magas kcal tartalom az én felfogásom szerint ráadásul rendszeresen mozgok járok futni már szoba biciklizek is, hasizmozok ha sok a kalória többet mozgok én rendesen utána jártam a dolgoknak és ebben hiszek ők meg ontják a legtöbbször alaptalan hülyeségeiket. Bocsi hogy hosszú csak felhúztam magam :)
2012. nov. 22. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció. Én is ledobtam 25 kilót. Azóta ha eszem az a baj, ha nem az a baj.


Anyám ilyen. Miért nem eszel? Meglátod beteg leszel már nem kell többet fogyni már csúnya leszel blablabla.

Aztán meg: miért eszel már megint, már ettél, megint olyan kövér leszel, mint voltál.


Na egyszer eldurrant az agyam és visszaszóltam, hogy neki mindegy, mit csinálok csak beszólhasson úgyhogy fogja vissza magát mert még egyszer megjegyzést tesz olyat csinálok, hogy magam is megbánom.


Mi már csak ilyen népség vagyunk. A Magyarnak semmi se jó, nem tudsz senkinek kedvére tenni /nem is kell/. Mindig sír a szájuk, arra várnak, hogy valaki mondja meg a frankót helyettük is aztán ha meg tanácsot kapnak akkor elküldik a fenébe az embert de kritizálni, okoskodni azt tudnak.

Ez minden korosztályban így van.


Javaslom ha megint kukacoskodnak egy kicsit keményebben szólj vissza, hogy én már bizonyítottam és megtehetem mert tudom meddig mehetek el, de te még sehol sem tartasz úgyhogy ne inkább hallgass. Ha kell tanács kapsz de ha tojsz rá akkor ne kérdezősködj és ne véleményezz cukrozott vackokkal a kezedben. Ejtsük a témát jó? Egyeseknek csak az kell, hogy egy kicsit keményebben lépjenek oda különben mindig megtalálnak. Van rajta sapka nincs rajta sapka.

2012. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert sokan behülyítik itt egymást, pedig ha rendszeresen mozogsz, bármit megehetsz.
2012. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy felidegesítetted magad, küldd el őket ahogyaz előzőek is írták, mert nem lesz nyugtod tőlük.
2012. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a tk kenyeresre eléggé felhúztam magam a toast kenyerek amúgy sem valami nagy szeletek de húú hát én attól biztos elhízok....meg is mondtam neki gyilkos hangnemben hogy hát ettől nem borul a fogyókúra de egyébként ha nem értenek a szép szóból akkor nem erőltetem meg igyekszem elengedni a fülem mellett bár kicsit nehéz, úgyis mindegyik a saját feje után megy, ha nem tetszik hogy a fogyáshoz egy kis megerőltetés is kell és nem koplalás akkor felesleges koptatni a számat
2012. nov. 22. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

azért ilyenek,mert bizonytalanságot éreznek benned valahol.

és mivel tudják,hogy szeretsz beszélni a diétáról,erről beszélgetnek veled.

ennyi.

ha biztos lennél magadban,akkor alapból nem tudnák idegesíteni az ilyenek.

2012. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom pontosan mi a szitu, de még az is lehet, hogy szivatnak az osztálytársaid. Lehet csak ,,poénból" kérdezték meg, hogy mik a tippjeid, és csesznek amúgy rá, mekiznek, meg ilyenek.


Én annyit mondok, hogy rendszeres sport, kemény sport, sok friss levegő, és bármit meg lehet enni. Én azt eszem, ami a kezem ügyébe kerül, és brutálisan sokat. Komolyan, néha rosszul vagyok magamtól, ha visszagondolok mennyit kajáltam. :D De semmi, annyit mozgok, hogy simán lemozgom. Nem vagyok vékony, teljesen normális, inkább izmos. Nem titok: 170/65. De ez úgy, hogy nem kell odafigyelnem semmire.


Szóval én a mozgást ajánlom, és, hogy ne görcsölj rá. Az osztálytársaid meg kukuljanak meg, majd a mekitől jó egészségesek lesznek! :)

2012. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anago válasza:

Mivel láttam, hogy a párom is válaszolt a témában és ez a téma hozzám is közel áll, ezért én is válaszolok neked.

Amikor csinálsz valamit, bármit, ami csak egy kicsit is eltér az átlagtól, akkor a buta emberek körbeállnak és kiröhögnek. Mert ők bárányok és félnek attól, hogy te esetleg valami sikert elérsz, míg ők nem, ezért próbálnak visszahúzni. Minél erősebben fogsz próbálkozni, ők annál inkább húznak majd vissza. Két lehetőséget látok. Lehetséges, hogy csak viccből szívatnak, ebben az esetben ne is foglalkozz a dologgal, vagy ha kellemetlen, akkor beszéld meg velük. A másik lehetőség az, hogy valóban visszahúznak. Ebben az esetben szimplán szarj rájuk. Magadért csinálod amit csinálsz, ne foglalkozz a véleményükkel. Megvonod a vállad és továbbállsz. Ne állj le velük vitázni, mert nincs értelme, még visszaszólnod sem. Előbb-utóbb abba fogják hagyni, csak légy türelmes. Így van ez mindennel és mindenkivel, aki valami szokatlan dolgot csinál. Ez hozzátartozik a kitartáshoz.

Ha valóban eredményes amit csinálsz, akkor ne hagyd abba. Ne ess viszont át a ló túloldalára, pár kilón nem múlhat senki boldogsága sem.

2012. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!