Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem diétázni és...

Most kezdtem diétázni és arról szeretnék érdeklődni, hogy tudna e valaki étvágycsökkentőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hete diétázom, személyedzőm összeállított egy csirkemellben gazdag diétát és megy is a dolog csak állandó éhség érzetem van a gyakori és kis adagok miatt! Az étvágycsökkentő talán segít az elején.

2012. nov. 26. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszeri étkezéssel jól haza vágod majd magad hosszú távon!
2012. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy fogyatékkal élők idejönnek a nem létező tudásukat osztani. Ez nem annyira pozitív dolog, mint amikor kevés pénzed van, de azt is megosztod a rászorulókkal. Ettől csak simán gyökér leszel.


Naponta 5-6x kell enni.

Tisztázzuk, hogy mi az éhség! A test üzenetet küld az agynak, amit te éhségként észlelsz, mivel tápanyaghiány lépett fel. Tehát valamiből vagy valamikből hiány van, ami kell az egészséges működéséhez. Ezt te el akarod nyomni valamilyen szerrel, de attól nem szűnik meg a probléma, csak kijátszod a védelmi rendszeredet. Pontosan ettől van, hogy legyengül a szervezet, az immunrendszer és hosszútávon gallyra vágod magad. Enni nem azért kell, hogy finom legyen és boldog legyél, vagy hogy ne legyél éhes. Ez általános tévhit. Azért kell enni, hogy biztosítsd a tested egészséges működését. Meg kell neki adni mindent, amire szüksége van és nem, nem a csokit. Idióta módszerek helyett meg kéne nézni, hogy mit eszel, mert amikor a kiflit meg a többi szemetet tömöd magadba, tápanyagot érdemben nem viszel be, viszont szépen dagadni fogsz tőlük. A napi egyszer étkezők pont azok, akikkel nem kell foglalkozni. Nekik mindegy, neked ne legyen az! Nem kötelező mindenkinek hülyének lenni. Jogod van továbbképezni magad. Nem komálom az orvosokat, de szerintem egyik sem javasolna napi 1 étkezést. A leghülyébb sem.

2012. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

unatkoztam otthon ilyenkor mit csinál az ember eszik


Nem, normális ember eszik, amikor éhes, egyébként meg elfoglalja magát.

Ha te unalmadban eszel, az táplálkozási zavar.

Most, hogy ezt tisztáztuk, áttérhetünk a problémádra.

Én nem tudok tudományosan fogalmazni, úgyhogy mondom magyarul: bárki bármit mond a szénhidrátszegény étkezésről, hogy így a vércukorszint meg úgy, ha hirtelen drasztikusan csökkented a szénhidrátfogyasztást (tegnap még unalmamban zabáltam, ma meg már csirkediétát tartok), akkor ez a következmény. Éhes leszel.

Ami ennél is rosszabb, ha éhezel pár hónapot, letornázod magad 50 kilóra, aztán elkezdesz normálisan szénhidrátot enni (nem zabálni!), ami egyébként szükséges a szervezet számára, ismét 55-60-65-70 kiló leszel, miközben annyit sem mondtál, hogy vajas zsemle.


Nem kétlem, hogy sportolóknál működik az edződ által aljánlott módszer (remélhetőleg ért hozzá, mert ma sokan nem értenek, emiatt is vigyázni kell), de te nem vagy sportoló, ha nem tévedek. (Ha az lennél, nem ment volna rád 20 kiló.) És valószínűleg nem is leszel az. Jönnek itt nagyon okos emberek tudományos magyarázatokkal és módszerekkel, csak éppen egy dolgot nem vesznek figyelembe: a lefogyni akarók többsége nem sportoló, nem is lesz az, + utál éhezni. Ha ezt nem képesek megérteni és figyelembe venni, a segítség nem segítség.


Ha tényleg le akarsz fogyni, ne diétákban gondolkodj.

2012. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon összezavarodtam....és egyébként az utolsó válaszolótól kérdezem, ha nem a diéta akkor mit javasolsz? Egyébként ezt a két hónap diéta utána "zabálás" én is tudom...ezen én is gondolkodtam, hogy utána hogyan tovább ha leadtam amit szeretnék.
2012. nov. 26. 14:45
 15/20 anonim ***** válasza:
ja egyél csak 6 szor az okosak "tudják" terheld csak szarrá a gyomrod, nekem még az anyagcserém is úgy lelassult hogy het 2 szer ha szartam már nagy volt a vidámság :D szóval hallgass csak rájuk majd "nagyon jó" lesz neked ám.
2012. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Csirkemell! Mi az, megjött a mikulás, hozott pénzt?

A legdrágább és semmit érő hús. Miért nem eszel szalonnát, kolbászt, tarját, májat, sok zöldséggel. Meg tojást, zsíros ételeket amiktől jól laknál!


Üdvözlöm a személyi edződet, és üzenem neki hogy egy jóhiszemű idióta, aki bevette a modern dietetika átveréseit. Legközelebb többet kételkedjen, mert csúnyán lehúzták. Ja, és emiatt ő is sokakat lehúz.. nyilván nem rossz indulatból, a flabélos edző sem akar rosszat, de mégis átb.assza az embereket. Gondolkozzunk, és még többet gondolkozzunk!!

2012. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyek szalonnát meg zsíros ételeket?? :D Ez aztán a fogyókúra! És ez szerinted hatásos? Honnan vetted ezt a " egyél zsírosat" szöveget?
2012. nov. 26. 18:13
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy honnan vettem?

Olyan emberekkel beszélek, akik meggyógyultak a 2. típusú cukorbetegségből, olyan orvosokkal akik páciensei lefogytak, elmúltak az allergiáik, a szívproblémáik, emésztési gondjaik..

Hogy hogy honnan vettem..?

Mert mégis te barátom miket ennél? Fogyókúrás norbi kenyeret? Jó kis tejtermékeket, egy kis fehérje port, túrót, netán szénhidráttal és lektinnel teli gabonákat, zabot..? Mert ez most a fogyókúra meg diéta divat? Mikor evett ilyeneket az ember, gondolkozz!


Soha az életben nem kellett semmi, csak állatok és növények, és soha nem volt elhízás, cukorbetegség.. sok más betegség. Erre neked bajod van a zsíros kajákkal, most ez komoly? És mégis mivel stimulálod az emésztésedet, mi fogja kiváltani az epehólyagod összehúzódását, ha nem a zsírok? Hogy fog működni a zsíranyagcseréd, ha kevés zsírt eszel? Meg komolyan, zsírok és húsok helyett mit ennél? Mindenféle megbetegítő, szemét szénhidrátos szutykot? Ezt ne gondold már komolyan.. akik ilyen mesékben hittek, elhíztak, megbetegedtek. Ennyi, innen veszem amit írok.

2012. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hidd el az én is legszívesebben a normál kajákat enném és nem csak csirkemellen meg zabpelyhen élnék, de sajnos ahhoz hogy lefogyjak meg kell vonnom ezeket a finom dolgokat....egyébként teljesen igazad van ebben a dologban, hogy régen ezeket ették és mégsem voltak elhízva.....de amúgy te mit tanácsolnál? Szívesen venném a tanácsodat, mert sajnos ez a víz meg madáreledel nagyon rossz.
2012. nov. 29. 09:19
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, Magyar barátom, a fehérje és zsír alapú, mérgező, hizlaló és megbetegítő gabona és tejtermékeket NÉLKÜLÖZŐ paleolit táplálkozással gyógyítanak. Orvosok.

Segítenek lefogyni, csökkentik a magas vérnyomást, allergiákat, autoimmun betegségeket, gyógyítják a 2. típusú cukorbetegséget és jelentős javulás érhető el az 1. típusú cukorbetegségben szenvedőknél.

Még mindig nem elég jó?

http://www.youtube.com/watch?v=3nY7htrrSqk

[link]

2012. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!