Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 190 cm vagyok,63-67 kg között...

Jonel kérdése:

190 cm vagyok,63-67 kg között ingadozik a tömegem. Híznék, ajánlanátok módszereket?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem tetszik a testalkatom, főleg nem a kilátásaim a génjeim alapján, hogy majd 22-26 évesen meghízok. Szeretnék most hízni, vagy erősödni. Akár sportolással, bár vívok(tudom nem ad nagy edzettséget), és gyakran járok mindenfelé városban biciklivel.

Ha nagyon muszály diétáznék is, de nem nagyon szeretem ezt az ekkor és ekkor ezt kell enned-módszert. A lényeg, hogy tömegnöveljek, erősödjek.

A kategória nembiztos hogy jó, elnézést kérek.

Valószínűleg fontos, de csak most jutott eszembe: 17/F



2012. dec. 1. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jó kategória, menj a sport rovatba...tömegnövelő étrend és sok sport ;), de ha vívsz, akkor ott az edződ, ő segít...
2012. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pedig ez a dolog,pont erről az ekkor és ekkor kell enned,ezt és ezt dologra épül.

a nélkül b@szhatod.

persze ha nincs önfegyelem,kellő motiváció,akkor nincs eredmény.

szóval ha cél érdekében nem vagy hajlandó arra ami eredményes,akkor nem akarod igazán.

2012. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el konditerembe járni... Meg fog tőle nőni az étvágyad hidd csak el! Ráversz még egy 8,8kg Jumbo-t, és fasirt leszel xD
2012. dec. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!