Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöldségekből és gyümölcsökből...

Zöldségekből és gyümölcsökből akármennyit ehetek?

Figyelt kérdés
Nagyrészt már súlyt tartok, max 1-2 kilót akarok még fogyni, meg sportolok, hogy izmosodjak. Leginkább zöldséget eszem hússal, sajttal, tojással, stb, ezen kívül arra jutottam, hogy mivel édességet nem eszem, inkább gyümölcsökkel helyettesítem. Ma 3szor ettem zöldséget 1-1 szelet fehér hússal, ezen kívül ettem 1 banánt, 1 almát és 1 datolyaszilvát. Ennyi gyümölcs belefér? Leginkább a gyümölcscukor miatt kérdezem, mert ha már gyümölcsöket sem ehetek... :/ A grapefruitot meg a kivit meg egyéb savanyú gyümölcsöket rühellem.
2012. dec. 12. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb gyümölcs hízlal a cukortartalma miatt, szóval nem. A zöldségeknek viszont elenyésző kalóriatartalma van.
2012. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább zöldségeket egyél, de ennyi gyümölcs nem olyan sok. A banán durva, azt ne gyakran edd.
2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy hizlal a gyümölcs?! Most komolyan, ne nevettessetek már.43 banán a napi rekordom és mindenki azzal noszogat hogy szedjek fel egy keveset. Valami nagyon kemény anyagot szívhattok, hogy elhisztek ilyen baromságokat...Ha mutatsz egy embert is aki csak a gyümölcs és zöldségevéstől hízott el utalok neked 50e Ft-ot paypal-en. :D
2012. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A Kaliforniai Egyetemen 33 túlsúlyos felnőttet két héten keresztül olyan étrenden tartottak, amely 30 százalékban zsírt, 55 százalékban összetett szénhidrátot (például kenyeret, rizst), valamint 15 százalék fehérjét tartalmazott. A következő tíz héten olyan étrendre váltottak, amelynél az energiatartalom negyedét az egyik csoportban gyümölcscukor, a másikban szőlőcukor (glükóz) adta.


Mindkét csoport tagjai körülbelül ugyanannyit, átlagosan 1,5 kilogrammot híztak, de a gyümölcscukrot kapók koleszterinszintje magasabb lett, és többet híztak a hasukra. Szakemberek ezt a típusú elhízást tartják a legveszélyesebbnek, ugyanis ez járul hozzá legnagyobb mértékben a cukorbetegség és a keringési rendellenességek kialakulásához.


szóval igen, mivel magas a gyümölcsök cukor tartalma, hízhatsz tőle.

ha valaki nem hizik tőle az meg echtomorph . jó az anyagcseréje nem hizik.

2012. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Akkor én biztos váltogatom a test-típusokat, mert standard étrenden voltam 100 kiló, gyümölcsön (3-4 ezer kalória), 65 kg.Hülyeség hogy genetikai csoportokba sorolják az embereket. Ez csak egy kifogás.Itt vagyok rá én példaként.Amikor szar kajákat ettem kb napi 2500 kalóriát vittem be, most többet és mégis vékony vagyok.Jobb ha átgondolod újra hogy a gyümölcs hizlal-e. :)
2012. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Kondiba nagyon sok hülye ember jár, aki sajnos nem saját okukból kifolyólag azok. Némelyik lejön 10 percet vállazik 1 gyakorlattal minimál súlyokkal, utána whey shaket iszik és hazamegy. Ezekután azt hiszi, hogy edzett.

Példaként említettem, mert sok társam van, aki világéletében vékony volt, több ezer kalóriát vitt meg még akkor is amikor nem edzett és mégsem hizott egy dekát sem. Szóval én kitartok a besorolás mellet, és mivel a kémia azt mondja, hogy igenis az almában cukor, a banánban a szénhidrát bőven teng, még mindig állítom hogy hizlal. Persze csak úgy, mint a többi. Éjszakára sok gyümölcs hízlal. Olyan mint az édesség..

2012. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
En mindennap eszem banant, de meg nem haltam meg^^
2012. dec. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Bírom ezt a dumát, "én betolom a képembe a fél világot mégse hízok...."

Hát bakker, örülj a genetikádnak, de más meg hízékony alkat és ha nem figyel a szénhidrát fogyasztásra biza gurulni fog.

A gyümölcs igenis hizlaló, HA mértéketelenül tömöd, mint a csokit, csipszet, kenyeret, stb.

Látszik, hogy nagyon tudatlan vagy, már ne is haragudj meg...

2012. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudatlan, persze.Tapasztalatból tudom hogy a gyümölcs nem hizlal, voltam 100 kiló és sokkal kevesebbet ettem általános étrenden, mint most gyümölcsöt.Mit nem lehet ezen felfogni?Csak mert bedőltél Atkins bácsi hülyeségének nem kell egyből idióta kijelentéseket tenni amivel kapcsolatban fogalmad sincs.


Újra csak ugyan azt tudom leírni: biztos váltogatom a testtípusokat évente, ez lehet a magyarázat arra hogy nem hízok a gyümölcstől, de az általánosnak hitt étrendtől igen.


Mutass EGY embert aki a gyümölcstől hízott el.Komolyan nemsokára csinálok egy kísérletet arra hogy el lehet e egyáltalán hízni a gyümölcsevéstől csak az a baj ennél többet már nem bírok enni, 3-4 ezer a limitem, után sajna kibújik a róka. :D

2012. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom veled. A gyümölcsben IS temérdek cukor van. Ha fogytál tőle örülök neki. De kb most az ellen vitatkozol, hogy a víz nem oltja a szomjat.

Semmisem hízlal, ha mértékkel eszed és nem este 10-kor. Részemről ennyi.

2012. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!