Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka legújabb dvd-jéről...

Rubint Réka legújabb dvd-jéről ha egy órát tornázok, kb. hány kalóriát éget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, de körülbelül?
2009. aug. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

10.


(Már kezdtem hiányolni, hogy a mai napon még senki nem írta be a "Rubint Réka" reklámot. A Schoher család fizet azért, hogy rendszeresen fusson egy topic a R.R. dvd-kről?)

2009. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kathrin01 válasza:

Szia, én megközelitőleg 400 kcal-t tippelek, de azért ez nem biztos. De ha már egy órát Rékázol, annak biztosan meglesz az eredménye. Nagyon jól formálnak a gyakorlatai.


Jó én sem rajongok értük nagyon, de meg kell mondjam , hogy nagyon jók a dvd-k. Ez csak egy privát vélemény.

2009. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Első válaszoló: én feltettem egy normális kérdést, nem kellene így reagálni. Én sem szeretem őket, nem bírom amúgy elviselni, ha interjút adnak a tv-ben, DE barátnőimen látom, mennyire szép alakjuk lett a RR DVD-től... Vamit azért tud Réka, ha így formába hozza az embereket. Szóval a nő magát nm bírom, de a DVD-k szuperek.
2009. aug. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!