Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap egy kiló fogyás!...

Minden nap egy kiló fogyás! Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mondjuk nem 10 év alatt se híztam meg. Nyár óta rakódott rám 10 kg. Viszont tök mindegy, mert a zsír az zsír. Én most azt a programot csinálom, hogy reggel 1 óra aerob v. kardió, este 1 óra kardió. Közben meg súlyzós edzés reggel vagy este. Nem viszem túlzásba se, szóval nem csapom szét magam.


E mellett, fehérjedúsan eszem, (no cukor, no liszt), eszem szénhidrátot is. Néha csalok csoki formájában amit úgy csinálok, hogy van a puffasztott rizs és vajba olvasztott milkával vontam be, és ebből eszek néha 1-1 darabot (hogy azért ne tömény csokit egyek...lényegében a belseje csakis rizs.


Nos, az van, hogy igyekszem a kcal-ra is odafigyelni. Néha 1200 jön össze, néha 1400, néha meg 1700.


Minden nap mérem magam reggel éh gyomorra.


Minden nap 1 kilóval kevesebbet mér. Ennek én örülök, de úgy gondolom, hogy csak víz egyenlőre. A centik is omlanak lefele és látszik már felül a testemen, hogy szálkásodik.


Létezik olyan, hogy valaki gyorsabban változik mint az átlag. Én úgy vettem észre, hogy azonnal hízok és azonnal tudok fogyni. Ti hogy vagytok vele?



2012. dec. 20. 08:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Izmaimra nagyon vigyázok. Gyúrok mindenre és vedelem a fehérjét, meg zabálom a csirkemellet és szedek vitamin komplexet és B vitamint magnéziummal.
2012. dec. 20. 08:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak az utolsó sort olvastam el, mert a többi túl hosszú.

Én lassan hízom, és gyorsan fogyok.

2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, de a kérdés az úgy lényeges, ha elolvasod az egészet...
2012. dec. 20. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Ok. Elolvastam.


Ahhoz, hogy válaszolni tudjak, fontos, hogy:

hány éves vagy, hány kiló, mennyi ideje csinálod ezt a diéta-sport kombinációt? A fogyásod szempontjából van jelentősége.


A másik meg, hogy a vajb olvasztott milkás rizs borzalmas. A rizs eleve borzasztó szénhidrátdús feleslegesség, a csokiban lévő cukor is, ami úgy szétbässza a szervezeted, hogy csak na. Ha édességet kívánsz néha, akkor érdemes nem ilyen szärokkat szétbäszni a testedet, hanem pl. őrölt magokból, mézből, gyümölcsből sütit csinálni, és azt lehet enni.

2012. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A félreütésekért bocs, korán van még.
2012. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, valamint az is fontos, hogy hány centi vagy, és mi a nemed. Ezek mind fontos kérdések a téma szempontjából.
2012. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? Az tudom elképzelni, hogy iszonyú sok a felesleged és/vagy sok a víz még benned, azért megy mindennap 1 kg le.

Én is dög hamar hízok és lassan fogyok, pedig elég szénhidrát mentesen élek, paleo light módon. :D

2012. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: 3 hónap alatt 12 kg, nem tudom az gyors vagy lassú.
2012. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 king713 válasza:

Hány napja tart ez a napi 1 kiló? Az első pár napban elképzelhető, de úgy beszélsz a dolgokról mintha már hetek óta csinálnád, így kicsit megtévesztő.


Nem kötekedni akarok, de érdemes lenne mindenkinek egzaktabb kérdéseket feltenni több adattal, hány éves vagy hány centi magas, hány kiló voltál, hány kiló lettél, mióta fogyózol stb...

2012. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Egyszerű matematika. 1 kg zsírszövetben van kb 800 g zsír, ami kb. 7400 kcal. Ha ehhez naponta eszel átlagosan 1400 kcal-t, akkor az összesen 8.800. Ennyivel kellene naponta mínuszba kerülnöd ahhoz, hogy napi 1 kg-t fogyjál. (fogyás alatt a testzsír csökkennését értem)

Egy óra intenzív futással kb. 500-550 kalóriát lehet elgetni, tehát napi kb. 16 óra intenzív futással már ott is vagy :)

2012. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!