Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 67 kiló vagyok 169 cm és 14/F...

67 kiló vagyok 169 cm és 14/F 60-62 kilóra szeretnék lefogyni edzés mellett, (napi sportolással) mit, mikor, hogyan (stb)?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fogyassz kenyérfélék, rizs, krumpli, tejtermékek helyett alacsony szénhidrát tartalmú zöldségeket, melléjük húsokat (ha nem ellenkezik a vallásoddal, világnézeteddel.. ma már sosem lehet tudni).


Ez elég természetes és káros anyagoktól mentes étkezés lesz ahhoz, hogy segítse az egészséges fogyásod.

2012. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írnál ilyen szénhidrátmentes dolgokat ?
2012. dec. 21. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:

úristen, szerintem teljesen normális a súlyod. Nekünk lányoknak nem tetszenek a gizda pasik. Inkább kezdj el sportolni, húsokat enni és faragj kocka hasat, de fogyni ne fogyj. De ez csak szerintem beteges, hogy már a fiúk is kezdik ezt a fogyókúrás idiótaságot?o.O

üdv.:14/l

2012. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez a gond, kockahasat akarok de hát hogymondjam a "@ nagy zsírrétegtől" nem látszik semmi. Csak ezért akarok fogyni :D nem akarok anorex lenni :D csak picit fogyni hogy az izmok látszanak :)
2012. dec. 25. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
ja vagy úgy akkor kerüld a nasikat egyél feleannyit mint eddig, kezdj el úszni. Én vizilabdázok és elég sok úszót, vizilabdzást ismerek, és tök jó a testük. Aztán ha lement a zsír kezdj el hasra stbre erősíteni, egyél sok fehérjét. Van egy tök jo oldal ( budybilder.com) sajnos telórol nem tudok linket küldeni, de itt mindent megtalálsz.:)
2012. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy követhetsz pontosan kiszámolt szálkásító étrendet, de ezt 14 évesnek szerintem nem olyan jó, túl kötött. Persze ha megtudod oldani akkor hajrá.
2012. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden zöldségféle alacsony szénhidrát tartalmú, kivéve az Amerikából importált kukorica, burgonya.


Tehát szinte mindent ehetsz, ami egyébként egy kertben megterem, a világ a tiéd, csak ne cukros, lisztes és tejes kajákat akarj enni.


Minden hús (disznó, marha, csirke, pulyka, szarvas, KUTYA, MACSKA) egészséges és ehető, segít az egészséges testsúly elérésében, megtartásában. Mindenféle zöldség, legyen az uborka, retek, paprika, cékla, spenót, saláta, káposzta, paradicsom, zeller, paszternák, csicsóka, karalábé, rukkola mind ehető kaják a húsok mellé, krumpli, rizs, kenyér helyett. Persze sokféle hagyma, egyéb leveles zöldségek, gyökérzöldségek is ehetők, ismer sok ilyet a magyar konyha is.

2012. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom a tervemet nektek :D :D

Először lefogyok amennyire kell, ezzel az étrenddel meg a futással...közbe is edzem magam, majd ami után sikerült elérnem a jó "alakot" többet edzek ééés felrakok képet :D okés ? érdekel titeket ? :) :) (mostaniról nem rakok szörnyű -.-")

2012. dec. 25. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:
A lelkesedés is jó, hajrá! :)
2012. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok sikert.:) várom a képet!
2012. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!