Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta ledobhatn...

A barátom azt mondta ledobhatnék pár kilót, el is kezdtem a fogyókúrát. Mindenről le tudtam mondani, csak a cukros üdítőkről nem (illetve, nyári hőségben koktélok). Ez nagy baj? Szükséges lenne otthagynom őket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A cukros üdítőkben rengeteg teljesen felesleges kcal van, potya kcal, amit sajnos sokan figyelmen kívül hagynak.


100 ml őszibarackos üdítő pl. 49 kcalt tartalmaz. Nyári hőségben meg megiszol belőle 2 litert. Az már 980 kcal.


És itt egy táblázat: [link] (tekerd lejjebb, 2 táblázat van, a felső a férfiaké).

2009. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

ó neked, hogy a barátod tökéletes! Mivel gondolom azért akar magának tökéletes (ő szerinte) barátnőt.

A cukross löttyöt el kell hagyni. igyál helyette sok ásványvizet, vagy citromos vizet.

2009. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 100%-os és egyéb üdítők mind mind extra kalória, szénhidrát, amit diéta alatt nem engedhetsz meg magadnak. Ráadásul ha sok vizet iszol gyorsul az anyagcseréd
2009. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a barátod miatt fogyózól? Hány kiló vagy és milyen magas?
2009. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már fogyózol, akkor energiamentes és édesítőszeres üdítőt igyál. 2,5dl pepsiben vagy coca colaban 28gramm cukor van. Számoljunk napi 2l üdítővel, ami 224gramm cukor...ez nagyon sok én max napi 10grammot fogyasztok, de ezt is csak azért, mert nem tudom elkerülni(ételízesítő, fűszerek, fehérje por is tartalmaz minimális cukrot)
2009. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ezeket kéne kerülnöd. én egy hete minden este koktéloztam és felszaladt 2 kiló pedig nem ettem többet, sőt még lehet kevesebbet is. :s én is imádom a koktélokat de sajna ezeket csak nagyon ritkán lehet inni, nem napi rendszerességgel :(
2009. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

153 centi vagyok és (ma mértem) 50,5 kg.

Nem csak a barátom miatt fogyózom. A derekam és a combom elég zsíros.


Köszönöm a táblázatot!

2009. aug. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!