Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok most, és olvasom...

Fogyókúrázok most, és olvasom a light cocacola össetételét ami :szénhidrát 0g, cukor 0g, zsír 0g, Tehát akár 8 litert megihatok minden nap akkor sem hízlal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
És? Attól még egészségtelen vacak sz*r.
2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem ezt kérdeztem
2012. dec. 31. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:

De mi van még benne? Ronthatja az anyagcseréd is, ki tudja milyen vacak összetevője van, mindenféle adalékanyag, tartósítószer.


Ha igazán fogyni akarsz és nem folyni a zsírtól, akkor mondj le az ilyen kényelmi ételekről!


Én is fogyókúráztam, most a nyáron sikeresen leadtam 20 kilót. Szóval ha komolyan gondolod a dolgokat akkor változtass az étrendeden és szokj le az ilyen vackokról, néha kell egy kis áldozat a sikerért.

2012. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Összetevők: szén-dioxid, színezék:szulfitos-ammóniás karamell, savanyúságot szabályozó anyagok: foszforsav és nátrium-citrát, édesítőszerek:nátrium-ciklamát, aceszulfám-K és aszpartám, aromák, koffein.

Fenil-alanin-forrást tartalmaz!


Ezt te tényleg meginnád?

Amúgy az aszpartám még hízásra hajlamosít, szóval felejtős.

2012. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

IGen, ráadásul a fogaid is roncsolja, puhítja a fogzománcot a kóla.... de ez csak nekem kedvez, ha fogpótlásra kerülne a sor írj nekem, és megoldjuk a problémát. Fogtechnikusnak tanulok :)


Amúgy komolyan, nem akartalak bántani, változtass az étrendeden, és igyál sok vizet, az gyorsítja az anyagcseréd is, és tényleg, ha belevágsz sokat fogsz változni. Jó értelemben természetesen.

2012. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne hizlalna?

Ha anyagcsere, emésztés problémát okoz a sok vegyszer, akkor pedig igen is simán elősegítheti a hízást, elvégre valami ételt is enned kell előbb-utóbb. :)

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De, mint atom fog hízlalani, ugyanis édesítőszer van benne, ami lenyomja a vércukorszintet, az alacsony vércukorszintet meg magyarul úgy hívják, hogy éhség. Azaz vagy ki fogod fosztani a hűtőt, vagy amint abbahagyod a fogyókúrát, akkor hízod vissza kamatostul, dehogy büntetlenül nem vedelhetsz kólát az tuti.
2012. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez furcsa, nekem a kólától mindig elment az étvágyam, nem is híztam tőle (egy időben literszámra vedeltem, most már egyáltalán nem iszom).
2012. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem hízol tőle,és jó, mkor már eleged van a sok vízből, de nem szabad sokat inni belőle, nem egészséges, főleg a light verzió. De ha pl kimegyek valahova a haverokkal én is azt iszom, esetleg egy fél pohár száraz vörösborral, nem fogok bárokban pénzt adni vízért, más meg hízlal:)
2013. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!