Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 éves 163cm és sajnos 110kg...

35 éves 163cm és sajnos 110kg vagyok, próbáltam töbször töbféleképpen fogyni, de ami lement annak duplája jött vissza. Hogyan tudnák hatásosan fogyni és milyen kazetta segítene a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokra mész a kazettákkal. Nekem van egy saját kidolgozású hatásos és ellenőrzött receptem, amivel garantált a fogyás.
2009. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lindaxa gyógyszerrel fogytam le, 30 év fölött már nehéz. Nekem orvos írta fel. 160 cm magas vagyok, és 102 kg voltam! De csak voltam. Ezzel a gyógyszerrel havi 4 kg-ot fogytam és 6 havi kúra szerű szedés után most vagyok 72 kg, ami már úgy néz ki maradandó is, mert nem változik s már jó ideje nem szedem a gyógyszert. Emellett folyamatosan szedtem illetve ittam a salaktílínító teákat, nekem leginkább a mályva tea jött be, s így nem volt gond az "ürítéssel" sem. Ha elmondod a háziorvosnak, elküld egy kivizsgálásra, s felírja, szeded, csökken az étvágyad, nincs éhségérzet, nincs esti kajálás, a többi csak rajtad múlik.
2009. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

De szeretném megkérdezni az első válaszolótol, hogy milyen kidolgozott tuti megoldást tudsz?

2009. aug. 26. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarom reklámozni Norbi update-módszert, de cska pozitívat hallok róla... és ha betartod , nem jönnek vissza a kilók.
2009. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ennyi túlsúlynál kezdetben az is nagyon meglátszana ha csak elhagynád a kenyeret tésztákat, édességeket, cukrot. a mostani adagjaidat pedig lecsökkentenéd, mondjuk egy nap 5x ennél egy keveset,(annyit hogy sose érezd azt hogy húú de teleetted magad ) na meg persze több mozgás, és ezt nem csak 2 hétig kell csinálni hanem átállni erre az életmódra. akkor nem is fogod a kilókat visszaszedni és jobban is érzed magad.
2009. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A norbi ápdét semmi máson nem alapszik,csak logikus,józan paraszti szabályokon,például,hogy a szénhidrátot reggel esszük,azok közül és a lassabb felszivodásuakat.

Amugy a recept egyszerüen hangzik,bár sokszior nehéz betratani:)

Reggelire egyél barnakenyeret,sok zöldséggel,paradicsom paprika,sonkával,sajttal,túróval. Vagy ehetsz zabpelyhet az még jobb,naturjoghurttal,vagy tejjel,gyümölccsel.Ehetsz tojást is


Ebédig tizoraira gyümölcsök,most ugyis sokféle van,vagy joghurt,kefir.


Ebédnél sovány husok (pulyka,csirke, hal) Köretnek ne tésztát és krumplit,inkább rizst,párolt zöldségeket,salátákat. Levest is nyugodtan ehetsz.


Vacsiig joghurt,kefir,gyümik,zöldségek,saláták uzsira.


Vacsorára már kerül a kenyeret,tésztát,ilyesmit semmiféleképpen,inkább fehérjedus ételt egyél,vagy zöldséget gyümölcsöt.


Cukros üditőket kerüld,a tésztát,a fehékenyeret,és igyál sok ásványvizet.


Lehet,hogy nem tökéletes a menü,de én igy fogytam le ,igaz rajtam csak 10 kiló felesleg volt,de nem hiszem,hogy nálad más módja lenne.Ja és a mozgás nagyon fontos.Én kocogni jártam,de az izületeknek ez eléggé megterhelő lenne Nálad,szóval inkább tornát ,uszást ajánlok.A neten nagyon sok aerobic,vagy alakformáló dvd,jóga,pilates fentvan. Már egy fél ora mozgás is nagyon sokat számit,de a legfontosabb az étrend.

Sok sikert kivánok,remélem tudtam segiteni.

Ja és sose éheztesd magad,gyümölcsöt,zöldséget egész nap szabad enni ( kivétel pl a banán és a szőlő-ebből is ehetsz,csak ne lakjáűl jól vele,és inkább délelőtt).

A 6 után nem eszünk egy baromság,a lényeg,hogy vacsorára már ne egyél megterhelő ételt.

2009. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok, hogy segítetek! KÖSZÖNÖM!
2009. aug. 26. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen igaza van az utolsó hozzászólónak!!

Sok sikert!Sikeres fogyást!

2009. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, CSAK normális diétával és edzéssel lehet lefogyni maradandóan!

Neked inkább a sok gyaloglást, ami kutyussal is nagyon jó:)

aztán szobakerékpár vagy sima bicikli.


én nagyon drukkolok, neked, mert megértelek:)

2009. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%

2 lehetőséged van, vagy kitörlöd a fejedből a diéta szót, mert ilyen dagadtan már csak akkor van esélyed normál testre, ha CSAK egészségesen étkezel vagy zsírleszívás.

az utóbbit javaslom, ugyanis az ember gyarló és úgyis megtörsz.


sok szerencsét :)

2009. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!